сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині виникла напружена ситуація зі сказом

  • Понеділок, 08 жовтня 2018, 11:30

367045Наразі на Уманщині склалася досить напружена ситуація із поширенням сказу серед тварин. З початку 2018 року було зареєстровано три випадки в селах Піківець, Танське і Доброводи. Карантинні та обмежувальні заходи були введені у 12 селах Уманського району.

Наразі обмежувальні заходи діють також і в урочищі «Північне» Собківського лісництва у селі Доброводи.

Варто зазначити, що за весь 2017 рік на території Уманського району було зареєстровано лише чотири випадки сказу у тварин ― у селі Піківець, Максимівка, Свинарка і Танське.

«В Уманському районі за 9 місяців поточного року зареєстровано 76 випадків покусів людей тваринами. У тому числі, собаками ― 40, котами ― 13, іншими тваринами ― 3. Майже половина з них ― безпритульні», ― зазначила начальник Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова.

Нагадаємо, що 6-8 жовтня на території Уманського району проводилась імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу. Принади, що містили капсулу з вакциною, скидали над лісовими та сільськогосподарськими угіддями з літаків.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати