сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Над Уманщиною з літаків розкидатимуть вакцину від сказу

  • П'ятниця, 05 жовтня 2018, 15:13

news lisaoskalbeshenstvorebenokuunovНа території Уманського району планується проведення імунізації диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу. Принади, що містять капсулу з вакциною, скидатимуть над лісовими та сільськогосподарськими угіддями з літаків.

Заходи з імунізації проходитимуть орієнтовно 6-8 жовтня, залежно від погодних умов. Про це повідомили в Уманському міськрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

«Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм», ― зазначається у повідомленні.

Принада безпечна для людей і тварин. Вона має вигляд брикетів величиною із сірникову коробку, які різко пахнуть м’ясокістковим борошном. Всередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Імунізація диких та бродячих тварин проводиться з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Уманського району.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати