сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані від імені місцевої прокуратури діють шахраї

  • Четвер, 04 жовтня 2018, 10:47

65У місті Умань невідомі представляються працівниками місцевої прокуратури та вимагають у громадян значні суми грошей. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини одного з таких випадків.

В Уманській місцевій прокуратурі повідомили, що шахраї звертаються до жителів міста з незаконними вимогами чи пропозиціями розв’язати певні питання за допомогою грошових коштів або позичити їх.

Зокрема, 3 жовтня зловмисники шляхом обману намагалися заволодіти грошовими коштами жителя Умані у сумі 6500 доларів. Шахраї не довели свої злочинні дії до кінця з причин, що не залежали від їх волі.

Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини зазначеної вище події. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Попереджаємо, що зловмисники можуть діяти різними способами шахрайства, зокрема за допомогою телефону, зателефонувавши на місцеві чи мобільні засоби зв’язку, або через мережу Інтернет», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Прокуратура просить уманчан бути обачними, не піддаватися на провокації та повідомляти правоохоронні органи про вказані факти.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати