сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська агрофірма налагодила масштабний випуск дерев’яних виробів

  • Середа, 05 вересня 2018, 08:26

xDWhwВ Уманському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участі представників ТОВ «Агрофірма "Золотий колос"». Підприємство шукає верстатників деревообробних верстатів у зв’язку зі збільшенням обсягу виробництва.

На міні-ярмарку вакансій були присутні 26 безробітних уманчан, пише «Діловий регіон».

Захід відкрила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Уманського міського центру зайнятості Тетяна Якимович. Під час виступу вона повідомила безробітним уманчанам про можливість стажування та підвищення кваліфікації безпосередньо на підприємстві «Золотий колос».

pidpryyemstvo

Технолог агрофірми «Золотий колос» Ірина Сенич розповіла безробітним уманчанам про вакансії, умови роботи та вимоги до претендентів. Вона зазначила, що підприємство працює з 2001 року та спеціалізується на розпилюванні деревини на пилорамі та виготовленні виробів різної складності.

«Верстатник деревообробних верстатів повинен мати хорошу координацію рухів, бути спокійним, зваженим, фізично витривалим, не мати алергії на пил та інші хімічні засоби, які використовуються в деревообробці», ― зазначила Ірина Сенич.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати