сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський лікеро-горілчаний завод запрацює на повну потужність цієї осені

  • Понеділок, 03 вересня 2018, 12:34

39 0Уманський лікеро-горілчаний завод найближчим часом запустить нові лінії виробництва. На підприємстві вже працює близько сотні фахівців, але керівництво заводу збирається працевлаштувати ще стільки ж працівників, пише «Прочерк».

Про це повідомив у День відкритих дверей Уманського лікеро-горілчаного заводу керівник підприємства Михайло Безпалько. Під час виступу він ознайомив присутніх з історією розвитку заводу, наявними вакансіями та перспективами на майбутнє.

«Завод понад 8 років не займався фінансово-господарською діяльністю. Після появи інвестора за 4 місяці завод пройшов повну реконструкцію. Встановлено сучасні лінії виробництва винно-горілчаних виробів, які не мають аналогів на території України», ― зазначив Михайло Безпалько.

bb1d8e16150b56aaa9cbdc397cf32ca7

Як повідомили в Уманському міському центрі зайнятості, набір робітників на виробництво Уманського лікеро-горілчаного заводу стартує на початку цієї осені.

У День відкритих дверей підприємство відвідали 57 безробітних уманчан. Їм були запропоновані вакансії вантажників, зварювальників та слюсарів. Для осіб з відповідною вищою освітою ― вакансії бухгалтерів, економістів, менеджерів з продажу, енергетиків та дизайнерів.

9c2a9e8d3bd32b1d2f5438f947129a54

Учасників заходу ознайомили з особливостями робочого процесу, основними вимогами до затребуваних професій, умовами праці та заробітною платою на підприємстві.

«Наприкінці зустрічі понад 20 осіб з-поміж безробітних виявили активну зацікавленість та пройшли співбесіду із заступниками директора підприємства відповідних напрямків виробництва та заповнили анкети роботодавця», ― зазначили в Уманському міському центрі зайнятості.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати