сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

П’яні паломники-хасиди по дорозі в Умань побилися з екіпажем українського літака

  • Неділя, 02 вересня 2018, 10:12

756Сайт «Новини Ізраїлю» повідомив про інцидент за участі нетверезих паломників-хасидів на борту рейсу авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України». Прочани, які направлялися на святкування Рош ха-Шана в місто Умань, побилися з українськими бортпровідниками.

Вісім паломників-хасидів збиралися летіти з аеропорту «Бен-Гуріон» у місті Тель-Авів до України на святкування іудейського Нового року біля могили Рабі Нахмана в Умані. Проте на посадку вони прийшли нетверезими. Піднявшись на борт літака, прочани затіяли сварку з українським екіпажем. Невдовзі словесний конфлікт переріс у бійку.

Командир рейсу був змушений викликати поліцію. Хасидів-хуліганів зняли з літака і повернули в аеропорт. Виліт довелося затримати на три години.

Представник аеропорту «Бен-Гуріон» зауважив, що подібні випадки трапляються щороку. Багато паломників-хасидів, які прямують на Рош ха-Шана до Умані, приходять в аеропорт нетверезими чи під впливом наркотичних речовин, випрошують гроші на квитки в інших пасажирів та влаштовують бійки.

Довідка.

Новий рік за іудейським календарем хасиди усього світу зустрічатимуть в ніч з 8 на 9 вересня. Щорічні культові заходи з нагоди святкування днів Рош-Га-Шана проходитимуть на могилі цадика Нахмана та у приміщенні місцевої синагоги. За попередніми оцінками, цього року до Умані прибуде близько 40 тисяч паломників-хасидів.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати