сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Проблему погашення заборгованості по виплаті зарплат працівникам треба терміново вирішити ― Антон Яценко

  • Субота, 07 липня 2018, 07:26

1495185778 oblenergo 2В Україні на даний момент склалася несприятлива ситуація із заборгованістю по заробітній платі працівникам обленерго, зокрема, й співробітникам ПАТ «Черкасиобленерго». Працівники енергетичної галузі місяцями не отримують зарплату та звільняються з роботи. Як наслідок, підприємства припиняють свою діяльність.

Проблему невиплати заробітної плати працівникам обленерго під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради вкотре підняв народний депутат України Антон Яценко.

Парламентар закликав народних депутатів терміново підтримати включення до порядку денного наступної сесії законопроекту №7390 від 12.12.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом».

Документ передбачає вчасну виплату заробітної плати усім працівникам підприємств енергетики. Ініціатором законопроекту є Антон Яценко.

«Радий, що Верховна Рада підтримала 234 голосами включення до порядку денного наступної сесії цього важливого законопроекту. Дякую! Сподіваюсь, що спільно ми вирішимо проблему погашення заборгованості на обленерго на законодавчому рівні», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати