сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Правоохоронці попередили жителів Черкащини про шахрайства в Інтернеті

  • Четвер, 05 липня 2018, 15:35

r-1700-reajuste-do-novo-salario-minimo-de-temer-nao-paga-nem-a-diferenca-do-aumento-no-gas-de-cozinha-1024x538-1024x585Останнім часом до поліції все частіше надходять повідомлення від жителів Черкаської області про заволодіння зловмисниками їхніми грошима шахрайським шляхом. У більшості випадків шахраї використовували для пошуку жертв мережу Інтернет.

У секторі комунікації поліції Черкаської області зазначили, що найчастіше шахраї телефонують за оголошеннями про продаж речей в Інтернеті. Зловмисники висловлюють бажання придбати товар і перерахувати гроші на банківський рахунок продавця.

«Керуючись телефонними вказівками зловмисників, продавці повідомляють секретне питання (найчастіше це дівоче прізвище матері), пін-коди, які приходять на мобільний телефон, та інші данні, за допомогою яких шахраї знімають усі гроші потерпілих», ― повідомили у секторі комунікації.

Правоохоронці наголошують, що при здійсненні купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет треба бути максимально обачними. У жодному разі не можна повідомляти інформацію про свою платіжну картку або картковий рахунок. Наприклад, ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо.

Для оплати товарів чи послуг через мережу Інтернет варто мати окремі платіжні картки з граничним лімітом. Правоохоронці радять використовувати сайти тільки відомих і перевірених Інтернет-магазинів.

«Якщо виникли сумніви, краще відмовитись від пропозиції і пошукати інший варіант, ніж стати жертвою шахраїв. Якщо вас ошукали ― негайно звертайтеся за допомогою в найближчі відділення поліції або телефонуйте за номером "102"», ― зазначили у секторі комунікації поліції Черкаської області.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати