Лісові дороги Уманщини відремонтують до жовтня

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Лісові дороги Уманщини відремонтують до жовтня

  • Середа, 04 липня 2018, 13:44

DSC03757-e1530686898547Лісівники Черкаської області продовжують працювати над поліпшенням лісової інфраструктури. Зокрема, вони відновлюють та ремонтують лісові дороги. Працює в цьому напрямку й Уманський лісгосп.

Впродовж 2018 року в лісгоспах Черкаської області буде відремонтовано 28 кілометрів лісових доріг з ґрунтовим покриттям та 9,5 кілометра з твердим покриттям. Роботи планують завершити до кінця жовтня. Фінансування буде здійснюватися за власні кошти лісогосподарств.

«Наразі вже виконано 23% від запланованого. У 2017 році держлісгоспи Черкащини відремонтували 27 кілометрів лісових доріг з ґрунтовим покриттям та 16,6 кілометра з твердим покриттям», ― зазначається на сайті Черкаської обласної державної адміністрації.

Значення хороших лісових доріг важко переоцінити, адже вони гарантують оперативність, економію пального, продуктивність техніки та роботи лісгоспів в цілому. Крім того, поліпшення лісової інфраструктури дозволить оперативно реагувати на пожежі та незаконні рубки.

«Окрім лісогосподарського, зазвичай відновлені дороги мають ще й соціальне значення, адже сполучають місцеві села або ж скорочують шлях між ними», ― зауважили у прес-службі Черкаської облдержадміністрації.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати