сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відкрили дев’ятиповерхову новобудову

  • П'ятниця, 15 червня 2018, 13:28

IMG 940412 червня у місті Умань відкрили 9-поверховий житловий будинок по вулиці Європейська, 92 В. Під час урочистостей з нагоди відкриття стрічку перерізав генеральний директор ПрАТ «Уманьферммаш» Анатолій Ліпкан. Саме це підприємство виступало забудовником.

Про це йдеться на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

IMG 9353

«Для міста це вагома подія, адже будівництво житла — це ознака розвитку міста і показник покращення якості життя уманчан. Варто відзначити, що у мікрорайоні «ДОС» за останні роки вже виріс цілий житловий масив, зведений ферммашівцями. Одночасно з новобудовами облаштовується інфраструктура: тротуари, дороги, двори, дитячі майданчики тощо», — зазначається у повідомленні.

IMG 9372

У новобудові є 1, 2 та 3-кімнатні квартири з індивідуальним газовим опаленням. Стіни будинку утеплені перлітом, що дозволить економити електроенергію на опаленні житла взимку та кондиціонуванні влітку. Будинок обладнано безшумними ліфтами. На входах у під’їзди облаштовані пандуси та прохідна кабіна ліфта. Це дозволить людям з обмеженими можливостями безперешкодно потрапляти на потрібний поверх з ганку будинку.

IMG 9380

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати