сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Рекламу - в люди. Шостий випуск телефонного довідника “Візитка твого міста Умань-2018” випустять у вересні

  • Середа, 13 червня 2018, 10:36

фото заголовок

Дієвий для рекламодавців, цікавий та корисний для читачів, телефонний довідник Візитка твого міста Умань .

 

У вересні 2018-го року вийде вже вшосте. 44 сторінки красивої та якісної поліграфії в зручному форматі з майже 150-ма візитками місцевих служб таксі, кафе та ресторанів, магазинів, туристичних та розважальних агенцій, салонів краси - ось що абсолютно безкоштовно отримають уманчани. Як бонус - в довіднику є всі актуальні “гарячі” номери (екстрені служби, медичні заклади, вокзали, комунальні підприємства тощо).

 

А рекламодавці приємно вражені широким охопленням аудиторії, адже примірники довідника розповсюджуються не лише по закладах міста (магазини, офіси, салони, клуби), а й через партнерську мережу потрапляють до клієнтів інших учасників проекту.

Як і чому це працює, пояснюють автори проекту з рекламної агенції Красновид.

фото красновид

 

 

Як це працює?

 

Довідник оплачується і видається повністю коштом рекламодавців. Читачі отримують його безкоштовно від кур’єрів рекламної агенції Красновид або беруть на клієнтських стійках кур’єрських служб Автолюкс, Інтайм, Нічний Експрес, САТ, Делівері. Також учасники проекту отримують “на руки” по 40 примірників довідника за кожне оплачене візиткомісце і дарують ці довіднички своїм клієнтам.

 

Що входить у вартість? 

 

Перш за все, розміщення інформації про рекламодавця в довіднику. По-друге, отримання 40-ка примірників, які можна і потрібно дарувати своїм клієнтам (переважна більшість дуже радіє такому подарунку, ми це точно з’ясували за 6 років роботи над проектом). По-третє, розповсюдження довідників серед уманчан за налагоджною схемою.  

 

Яка вартість? За умови сплати ДО 15 ЧЕРВНЯ - найнижча: від 685 до 805 грн за одне візиткомісце. Тим, хто подає 2, 3 або більше візиток на розміщення - найкращі ціни, звісно. Дізнатися детальніше про умови оплати можна, зателефонувавши або написавши на Вайбер на один з цих номерів:

 

+380971141316

 

+380935766363.

 

Коротко про історію проекту:

 

випуск №1 вийшов у 2012 році накладом 12 000, обкладинка синього кольору;

 

випуск №2 вийшов у 2013 році накладом 14 000, обкладинка зеленого кольору;

 

випуск №3 вийшов у 2014 році накладом 14 000, обкладинка помаранчевого кольору;

 

випуск №4 вийшов у 2016 році накладом 14 000, обкладинка коричневого кольору з текстурою деревини;

 

випуск №5 вийшов у році накладом 14 000, обкладинка червоного кольору з трикутною текстурою.

  

І до речі, якщо ви уважно перечитали всі посилання про історію попередніх випусків довідника і дивуєтесь, чому рекламна агенція Красновид приписує собі заслуги РА КопіЦентр, то ось вам відповідь.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати