Кредити в Умані

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Кредити в Умані

  • Понеділок, 05 березня 2018, 11:03

urlУ житті кожного з нас траплялася ситуація, коли до зарплати ще тиждень, а грошей вже зовсім не залишилося. Ми змушені турбувати друзів, щоб взяти в борг на їжу, проїзд у громадському транспорті та інші найпростіші потреби. А що робити, якщо в період такого собі безгрошів'я треба терміново заплатити комунальні платежі, придбати подарунок чи оплатити лікування?

По-перше, не впадайте в песимізм. Все у нашому житті тимчасово, у тому числі і відсутність грошей. Повірте, у такій самій ситуації щодня опиняються тисячі людей.

По-друге, порахуйте, яка сума вам необхідна, та коли ви зможете її повернути.

Сучасні банки пропонують вигідні рішення для кожного з нас. Одне з таких рішень - мікрозайми. Це інноваційний банківський продукт, який відрізняється від звичайного споживчого кредиту тим, що у для оформлення договору у позичальника немає необхідності відвідувати банк.

Навіть якщо всі банки Умані вам відмовили у кредиті, ви можете звернутися до інших не виходячи з дому. Заявку на позику можна оформити онлайн, а вже через кілька хвилин ви отримаєте рішення про надання кредиту і гроші на банківську карту.

Тобто, для вирішення побутових проблем, більше не потрібно терміново шукати гроші на необхідні витрати, турбувати друзів і сусідів з проханням про позичку, та чекати дня зарплати, щоб жити комфортно.

Зазвичай, мікрозайми беруть на невеликі суми (від 3 до 10 тисяч гривень). Такі позички не потребують застави, поручителів та довідки з місця офіційного працевлаштування. Це значно спрощує процес їх оформлення.

Для створення заявки на мікрозайм достатньо мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон та доступ до інтернету. Оберіть компанію, яка пропонує найбільш вигідні умови, та заповніть заявку на сайті:

·         вкажіть суму, яка вам потрібна;

·         зазначте час, на який вам потрібна позичка.

Наприклад, компанія Швидко Гроші пропонує мікрозайми від 400 до 5 000 гривень на термін до 2 тижнів. Оформити договір зможе будь-хто, хто досяг 18 років і має постійний дохід. Для оформленні необхідно надати паспортні дані та номер платника податків. Вже через 20 хвилин вас повідомлять про рішення.

У разі схвалення кредиту, вам необхідно підійти до відділення компанії Швидко Гроші в Умані, укласти угоду з копіями документів та забрати готівку.

Відсоток за користування кредитом фіксований і безпосередньо залежить від суми позики. Існує можливість неодноразово пролонгувати договір, заплативши відсотки за необхідний період. Кількість продовжень необмежена. Також можливо достроково розірвати угоду, тоді відсотки будуть перераховані. За несвоєчасну оплату за договором передбачені штрафи, тож уважно ознайомтесь з договором та намагайтеся повертати готівку вчасно.

У кожної компанії свої вимоги до позичальника. У разі відмови, не впадайте у відчай, та заповніть заявку на іншому сайті. Деякі компанії не вимагають особистої присутності, і готові надати позичку на вашу банківську карту, тож вам навіть не доведеться виходити з дому. Крім цього, відрізняються суми та терміни позичок. Обирайте найбільш вигідну пропозицію.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати