сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Від шкарпеток до пуховиків: в рекламній агенції Красновид брендують будь-який фірмовий одяг. ФОТО

  • Середа, 04 жовтня 2017, 13:00

or 500х334Нещодавно про своє оновлення оголосила рекламна агенція Красновид. Власники компанії розповіли про напрямки, в яких планують розвиватися. Також проінформували існуючих та потенційних клієнтів про орієнтацію на роботу в бізнес-секторі з такими видами продукції: брендований промоодяг, корпоративні подарінки, рекламна поліграфія та сувеніри з логотипом.

Сьогодні ми поговорили з власником рекламної агенції Красновид паном Юрієм про один з пріоритетних напрямків діяльності компанії:

Що таке взагалі брендований промоодяг? Як простішими словами пояснити цей термін, що не завжди зрозумілий людям, “непосвяченим” в тонкощі рекламної сфери?

Промоодяг - це будь-який одяг, який виконує функції промоції, тобто, просування бренду. Фактично, це будь-який одяг з логотипом компанії, тобто, з нанесенням знаку бренду.

ergdfgtyhd

Які предмети одягу можуть бути промодягом?

Будь-які. Ми маємо досвід роботи з більш традиційними предметами одягу: футболки, бейсболки, шалики, теніски поло, жилети, флісові кофти. Також можемо зробити нанесення логотипу на шкарпетки, шапки, куртки, предмети нижньої білизни, будь-які види кофт, сорочок, штанів, спідниць, суконь, комбінезонів, фартухів тощо. Навіть можемо виготовити норкову шубу з вистриженим на спині логотипом компанії замовника (якщо зійдемося в ціні, звісно).

Хто, як і де використовує одяг з логотипом?

Такий одяг може використовуватися промоутерами на якихось разових рекламних акціях, або ж бути затвердженим форменним одягом для працівників компанії. Як варіант - дарування такого одягу клієнтам, партнерам тощо. Як правило, постійних клієнтів дуже тішить отримати кепочку чи футболочку з логотипом улюбленої компанії. Сам особисто маю такі речі, із задоволенням ношу їх.

rfar2131gfh67

Щоб виготовити власну лінійку фірмового одягу, який тираж має замовити у вас компанія? Мабуть, досить велику кількість, і навряд чи маленькі компанії можуть собі дозволити це задоволення.

Насправді, раніше дійсно було технічно дорого і складно виготовити невеличку партію хорошого і якісного брендованого одягу. Нині технічний прогрес дозволяє нам братися за тиражі від 5-ти одиниць і виконувати їх якісно та оперативно.

Детальніше про оперативність, будь ласка. Оперативно - це скільки по часу?

Від трьох робочих днів. Це залежить від кількох факторів, насамперед від того, яку технологію ми застосовуємо для нанесення лого (флексодрук, шовкодрук, вишивку тощо), яка кількість одиниць одягу в замовленні і наскільки завантажене виробництво на даний момент (є таке поняття, як сезон, у виробництві промоодягу він припадає на другу половину осені).

fyhf23445rtgd

 Як саме проходить процес замовлення промоодягу в рекламній агенції Красновид?

Спершу ми надаємо безкоштовну консультацію з таких питань: яким способом краще відтворити логотип клієнта, які кольори підібрати, який спосіб нанесення краще підходить для кожного окремого випадку. Тобто чітко проговорюємо технічні моменти замовлення. Потім визначаємось з вартістю робіт. Якщо клієнту все підходить, проводимо передплату по замовленню та переходимо до наступного етапу: робимо комп’ютерну візуалізацію того, як виглядатиме брендований одяг. Якщо потрібно - робимо тестовий зразок. Лише після затвердження клієнтом візуалізації або тестового зразку запускаємо в роботу весь тираж. По готовності тиражу обов’язково контролюємо всі одиниці промоодягу на якість. Одне з наших непорушних правил - клієнт має отримати лише бездоганно виконане замовлення. Ми чудово розуміємо, наскільки важливим, окрім вартості та термінів виконання роботи, є ще й фактор якості.

rfsf32435qer213

Пане Юрію, дякуємо вам за розповідь. Як можна звернутися до вашої агенції, за якими контактами?

Наш офіс знаходиться в місті Умань на вулиці Костельній, 8 (колишня Піонтковського), на ній також знаходяться місцевий РАЦС та підприємство Уманьхліб. Також в нас є Телеграм акаунт, Фейсбук сторінка, сайт рекламної агенції Красновид. 

Який ваш графік роботи? 

Працюємо з понеділка по п’ятницю. Робочі години в літній час: з 09:00 до 18:00. В зимовий: з 08:00 до 17:00. Без перерви на обід.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати