сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський КопіЦентр припиняє своє існування. Що далі? ПОДРОБИЦІ

  • Четвер, 28 вересня 2017, 14:46

picСтарий, добрий «КопіЦентр» змінює назву. Його нове ім’я – рекламна агенція Красновид. Що стоїть за цим рішенням і чого чекати від компанії її постійним клієнтам, ми запитали у власника та засновника рекламної агенції Юрія Красновида.

 

 

- Потреба в перейменуванні КопіЦентру в щось серйозніше і “доросліше” почала назрівати ще кілька років тому, - розповідає пан Юрій. - В 2010-му ми продали наш чорно-білий копіювальний апарат (ксерокс), відмовилися від набору тексту, сканування. За кілька років закрили напрямок кольорового копіювання та роздруку. Цього року ще й перестали надавати послуги з тиражування поліграфії на дублікаторі (різографі). Тож кілька місяців тому ми усвідомили, що КопіЦентр - вже геть не копіювальний центр, а щось інше. Власне, так і виникла потреба в ребрендингу.

 

Як пояснює подружжя Красновидів (співвласники КопіЦентру), з назвою вони вирішили особливо не заморочуватися і взяли за ім’я фірми своє власне прізвище.

 tlo

- Таким чином ми даємо зрозуміти нашим постійним клієнтам, що, чим би ми не займалися, які б напрямки діяльності не закривали і не відкривали, відповідальність за якість роботи нашої компанії лежить особисто на нас, - коментує Юлія Красновид. - Ми присутні на ринку рекламно-поліграфічних послуг з 2004-го року, багато чого пройшли за цей час, маємо достатньо досвіду та напрацювань в даному напрямку. Проте те, що не змінюється - відмирає. Саме тому ми відкриваємо нові горизонти в новій рекламній агенції Красновид.

 

Чим саме займатиметься оновлена сімейна компанія і які ще зміни готуються, розповідає Юрій Антонович:

 

- Рекламна агенція Красновид орієнтується на комплексне обслуговування бізнес-сектору. Для цього ми вдосконалюємо принципи роботи з клієнтами, виводимо якісно іншу модель співпраці. Наша мета - стати максимально корисними для наших корпоративних замовників, перейнявши на себе левову частку їхніх турбот з приводу виготовлення брендованого промоодягу, корпоративних подарунків, сувенірів з логотипом та рекламної поліграфії.

 

Окрім глибоких внутрішніх змін, власники рекламної агенції Красновид також працюють над оновленням офісу, корпоративного вейбсайту, сторінки в Фейсбук, розширенням та професійним навчанням колективу тощо.

 

Дізнатися більше про спектр послуг рекламної агенції Красновид зовсім скоро можна буде на сайті krasnovyd.com або на Фейсбук-сторінці fb.com/krasnovyd.ua.

 

Офіс знаходиться за тією ж адресою, що й попередні 13 років - м. Умань, вул. Костельна, 8 (навпроти Уманьхліб, поблизу РАЦСу).

 

Писати можна на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефонувати за номерами: 093 576-63-63 та 097 114-13-16 (також є Viber та Whats App).

 

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю включно. Робочі години: з 09:00 до 18:00 в період літнього часу та з 08:00 до 17:00 в період зимового часу, без перерви.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати