сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Черепиця це не лише ефектний зовнішній вигляд даху, але і зручність, практичність та безпека Вашого дому

  • П'ятниця, 22 вересня 2017, 14:00

2355245879241Компанія Стандарт Будівельний пропонує широкий асортимент черепиці за доступною ціною! В залежності від стилю оформлення та характеристик в нас Ви можете замовити керамічну, бітумну, композитну та металочерпицю від таких провідних виробників як Арсенал-Центр, Eco Roof та Aquaizol.

 

Як зробити правильний вибір, з огляду на всі необхідні властивості?

Металочерепиця виготовляється із сталі, захищеної цинковим і полімерним покриттям Сьогодні вона є однією з найпопулярніших, порівняно недорогих і найбільш поширених видів черепиці. За якісного монтажу вона прослужить Вам більше 50 років.

Керамічна черепиця виготовляється з глини, її довговічність термін експлуатації може сягати понад 100 років. Вона дуже стійка до різних природних впливів, не горюча, екологічно чиста та має чудовий естетичний вигляд.

Композитна черепиця виготовляється зі сталі, а зовні покрита акриловою ґрунтовкою і шаром з гранул каменю. Композитна черепиця практично не має недоліків. Відмінно переносить різні атмосферні дії, має високу пожежостійкість, звуко- та теплоізоляцію, добре ріжеться і гнеться, легка і екологічна.

Бітумна черепиця зовні покрита мінеральною крихтою, яка може мати різний колір, а внутрішня поверхня просочена клеєм. До переваг цього виду покриття відносяться легкість, звуко- і теплоізоляція, можливість монтажу на будь-яких поверхнях.

Тож завітайте до нас та оберіть той вид черепиці який підходить саме Вам! Адже лише компанія Стандарт Будівельний пропонує широкий вибір будівельних матеріалів, що приємно вражають своєю якістю та доступною ціною. Швидке та якісне обслуговування кожного клієнта, доставка товару за вказаною адресою, сервісне обслуговування – все це робить нашу компанію лідером на ринку будівельних матеріалів.

Наша адреса м. Умань, вул. Дерев’янка, 7а, тел. (067) 455 65 64.

5652355245879241

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати