сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Студія краси Mon Ami запрошує скористатися новим методом епіляції та омолодженння Elos

  • Понеділок, 18 вересня 2017, 11:00

576356356Сьогодні салон краси – це явище звичне , проте лише в  Mon Ami  вам запропонують сучасні технології в догляді за тілом. Ми гарантуємо що ті хто побував а нас хоча б раз , обов’язково повернуться і радитимуть наші послуги друзям і знайомим. В Mon-Ami  ви можете отримати звичайний сервіс і спробувати запропоновані нами новинки на вищому рівні. Наша команда професіоналів має чіткі уявлення про те, що ми хочемо дати нашим клієнтам – якість послуг та турботу про кожного. Це запорука довго тривалих відносин.

 В студії краси Mon Ami  ми пропонуємо такі послуги:

Elos епіляція – це одна з найбільш ефективних, безболісних та безпечних методів видалення небажаного волосся на тілі. Навіть людям, які страждають ВІТІЛІГО дана процедура є не протипоказаною.  Вона поєднує в собі головні переваги лазерної та фото епіляції і дає можливість позбутись волосся всіх типів. А головне, якщо після інших видів епіляції (шугарінгу, воскової епіляції) у Вас може виникнути проблема з вростанням волосся в шкіру, то при elos епіляції такої неприємності взагалі не буде. А після першої ж процедури elos  дана проблема зникне за декілька днів!!!

1233443

Elos омолодження – це  унікальна новітня косметична процедура яка дозволяє без оперативного хірургічного втручання зробити підтяжку шкіри обличчя та шиї, а також позбутись деяких косметичних недоліків і хвороб шкіри, під час якої жодних розрізів, надрізів і проколів на шкірі пацієнта не проводиться, а результати будуть помітні уже після першої процедури.

Elos omolozh 1

Лікування Акне: ми використовуємо сучасне обладнання , яке дозволяє проводити ефективне лікування акне будь якої складності. Це швидкий спосіб позбутися вугрів, чорних точок, жирності шкіри та покращити її вигляд. Як показує практика після проходження нового курсу лікування ваша шкіра залишиться чистою більш ніж 1 рік. Важливо , що ця процедура не потребує попередньої підготовки.

acnee

 

  Маленька червона зірочка з судин з'явилася раптом на обличчі або ціла кровоносна сітка - все це купероз. Не варто думати, що саме Вас ця біда не торкнеться. Куперозу схильні і жінки і чоловіки, він може з'явитися як в юному, так і в зрілому віці. Що робити?

В студії краси Mon-Ami  Вам допоможуть за допомогою технології Elos. Вже після першої процедури ви помітите покращення, тому що оброблені судини змінюють свій колір і шкіра повертається до свого звичного стану на протязі кількох днів. Це лікування абсолютно безпечне і не має побічних ефектів. Крім того Elos – терапія стимулює відновлення шкіри, вироблення колагену та еластину. Тому після процедури ваша шкіра виглядатиме еластичною, підтягнутою і доглянутою.

05a98ace421f917fc71ec5a33dfb99b0

Видалення пігментації: за допомогою новітніх методів, косметологи студії краси Mon-Ami  допоможуть вам за короткий час на завжди позбутися  набутих пігментних плям (від сонячних променів, після народження дитини і.т.д.) В ході процедури, пігментні плями не лише відбілюються, а й руйнується їхня пігментація на клітковому рівні. Весь процес безболісний, так як апарат охолоджує тепловий вилив і спрямовує його промінь на скупчення пігментних плям. Стосовно вроджених та спадкових плям ми можемо лише гарантувати їх висвітлення на короткий термін.

Udalenie pigmentnih pyaten- udalenie pigmentnih pyaten na lice ili na spine 7

Манікюр та педикюр (комбінованоий та обрізний). Комбінований поєднує головні переваги класичного і апаратного, що дозволяє досягти максимального ефекту.

Нарощування нігтів: ми пропонуємо стильний дизайн і відміну якість процедури в результаті якої можна збільшити довжину нігтя і змоделювати ідеальну форму.

Нарощення вій: це провірений і ефективний спосіб зробити колір ваших очей більш яскравим, а погляд – виразнішим. Наші косметологи швидко і якісно нарощують вії будь якого виду.

В роботі з нашими клієнтами ми використовуємо сучасне і якісне обладнання та матеріали. Студія краси Mon-Ami  першій в нашому місті, де вам запропонують представлені новітні технології для проведення процедур в області естетичної медицини і косметології. Властивість попередньо охолоджувати епідерміс, в той час як температура тих клітин, на які здійснюється вплив не змінюються, робить процедури безболісними. В ході процедури можна регулювати інтенсивність  світла та енергії, враховуючи тип шкіри.

Наші спеціалісти враховують індивідуальність кожного клієнта, допоможуть зробити правильний вибір, перевтілитись, тим самим підняти свою самооцінку.

Чикаємо вас за адресою: м Умань , вул. Європейська 52  (1 поверх)

Телефони: 093 610 96 06 та 073 129 12 59

Instagram: monami_uman

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати