Оновлений банкетний зал Спортивно оздоровчого комплексу готовий приймати гостей

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Оновлений банкетний зал Спортивно оздоровчого комплексу готовий приймати гостей

  • Понеділок, 14 серпня 2017, 11:44

 MG 2402Просторе і світле приміщення Спортивно-оздоровчого комплексу чудово підійде для гучних святкувань, затишних сімейних свят, або просто для приємного застілля. Ми готові відкрити новий весільний сезон, тому пропонуємо вам провести своє незабутнє свято у нас, адже новий дизайн та кольорова гамма інтер’єру зможуть задовольнити будь-який смак.

Щоб наші гості відчували себе комфортно і затишно, важливо мати не лише відмінне меню, а й приємну атмосферу. Інтер’єр виконаний в стриманому класичному стилі, а кольорові рішення,які прийняті в оформленні банкетного залу, спрямовані виключно на те, щоб створити настрій і підтримати тематику вашого свята.

Своїм відвідувачам ми пропонуємо провести час в атмосфері теплотиі комфорту, яку створює навколо себе приємний колір шоколадного відтінку. Коричневий підкреслить стриманість і вишуканість проведеного заходу. Крім того, для багатьох цей колір асоціюється з шоколадом і наштовхує на необхідність поласувати солоденьким, чим ми з радістю допоможемо, адже маємо для вас ряд вишуканих десертів.

Одним із варіантів декорування зали для вашого свята пропонуємо оформленння в м’якому бежевому кольорі. Його простота і скромність  наповнює простір спокоєм, умиротворенням. Тому якщо ви бажаєте провести час в приємній компанії за душевними розмовами рекомендуємо завітати до нас і насолодитися прекрасною атмосферою і смачною їжею.

Також святкову залу Спортивно-оздоровчого комплексу можна прикрасити елементи синього кольору. Цей благородний і глибокий відтінок створює заспокійливу атмосферу для малих компаній, але в поєднанні з білим створює простір до гучних гулянок.

Створюючи дизайн приміщення, ми враховували і емоційне навантаження кольору, його роль в загальній атмосфері майбутніх святкувань. Саме тому, по бажанню наших клієнтів, ми можемо оздобити його в приємний кораловий колір. Його насиченість і м’якість наповнює простір легкими літніми нотками, викликає особливі емоції, відповідно робить ваше свято позитивним, енергійним і яскравим.

Ми не обминули увагою і модні тенденції в оформленні інтер’єрів, тому використали трендовий в оформленні весіль м’ятний колір. Цей приємний відтінок наповнює залу легкістю і свіжістю, а атмосфера в ньому наштовхує на романтичний лад. Ми впевнені, що в нас ви зможете відпочити від виснажливих та динамічних буднів, провести час за щирими і веселими розмовами, насолоджуючись затишком і турботою, яку ми забезпечимо для вас.

В створенні інтер’єру весільного торжестваособливе місце належить аркам, які символізують вхід в щасливе сімейне життя. Саме тому, в нашій оновленій банкетній залі арки оформлені в тон загальному оздобленні свята. Крім того, кольорову тематику в залі підтримую різні милі дрібнички, скатертини на столах та аксесуари на стільцях, адже детально продуманий інтер’єр додасть вашій вечірці не лише унікальності,  а й особливий стиль і шик.

Оновлений зал Спортивно-оздоровчого комплексу, продовжує радувати своїх клієнтів не лише вишуканою і смачною кухнею, а й іншими приємними сюрпризами. При замовленні банкету для більш ніж 30 осіб, ви можете отримати знижку 15-20%.

Чекаємо вас за адресою м. Умань, пров. Пожарського Дмитра, 10. Ми працюємо щодня з 8:00 до 23:00. Детальну інформацію ви можете отримати по телефону 067 547-11-95.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати