сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Літо це чудова можливість поєднати відпочинок і продовжувати вивчати англійську!

  • П'ятниця, 19 травня 2017, 14:30

fish1Курси проМови раді оголосити набір на літні інтенсивні курси англійської для школярів віком від 10 до 16 років. Діти зможуть покращити свої знання в інтенсивному режимі вивчення англійської, адже навчання проходитиме у форматі табору, кожен день. Таким чином учні зануряться повністю в атмосферу англійської мови, будуть розвивати впевненість та швидкість мовлення, збагачувати словниковий запас, поліпшувати навички читання, письма та аудіювання.  

Навчання проходить за спеціально розробленою програмою, що складається з різних тематичних блоків, які базуються на прикладах життєвих ситуацій та спонтанного мовлення.

На школярів чекають цікаві англомовні:

квести,

змагання,

екскурсії

походи,

заняття на відкритому повітрі,

робота над проектами,

театральні постанови

мистецькі заняття. 

Це буде прекрасна можливість провести час цікаво та з користю, знайти нових друзів та отримати хороші знання!

Також не забуваємо і про дорослих. Їх чекає не менш цікава літня програма.

Для тих хто прагне вивчити англійську з нуля або вдосконалити свої знання, ми пропонуємо курс «Загальна англійська» - де протягом 5 місяців вивчається мова в спокійному режимі  або «Інтенсивна англійська» - навчання займає 2 місяці.

Цього літа ми розпочинаємо спецкурс «ExpressEnglish», це вивчення англійської для різних цілей – для подорожей – для влаштування на роботу за кордон – проходження співбесіди – туризм.

І традиційно підготовка до іспитів KET та IELTS, в груповій та індивідуальній формі. 

Дізнатись більше про літні заняття з вивчення англійської можна дізнатись за телефонами: 04744 4-23-73 та 094 985-13-73. Курси іноземних мов проМОВИ працюють за адресою: м. Умань, вул. Шевченка, 41 (третій поверх, офіс 5).

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати