сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Що робити, якщо на екрані Вашого ноутбука з’являються смуги - підкажуть спеціалісти сервісу Комп'ютерного магазинчика

  • Четвер, 11 травня 2017, 15:38

1232312Дуже неприємна проблема – це смуги на екрані ноутбука. Начебто, і поводишся з ним дбайливо, і користуєшся не постійно, а проблема все-одно з’являється знову і знову. У порівнянні з персональними комп’ютерами, на ноутбуках трохи складніше діагностувати причину несправності, тому що майже вся конструкція – це одне ціле.

 

Спеціалісти сервісу Комп'ютерного магазинчика розповідають, які можуть бути причини появи смуг на екрані Вашого ноутбука:

вихід з ладу матриці;

пошкодження шлейфа від матриці до плати ноутбука;

несправна відеокарта ;

несправність материнської плати.

В переважній більшості випадків потрібен ремонт в сервісному центрі. У домашніх умовах можна лише замінити відеокарту, якщо вона не вбудована. Деякі «умільці» можуть спробувати замінити шлейф або матрицю самостійно, але варто врахувати багато нюансів про, які знють лише кваліфіковані спеціалісти.  Самі ви можете тільки видалити драйвер відеокарти і встановити його заново, але це навряд чи допоможе, коментує спеціаліст сервісу Ком’ютерного магазинчика.

Однак, якщо ви хочете самостійно визначити причини несправності свого ноутбука, то ось декілька способів:

1. Для первісної діагностики причини появи смуг на екрані ноутбука знадобиться звичайний монітор, який потрібно підключити до ноутбука. Якщо на моніторі зображення відмінне, без смуг і артефактів, значить проблема в матриці або шлейфі. Якщо і на моніторі є смуги, тоді потрібен ремонт чи заміна відеокарти або материнської плати ноутбука.

2. Потрібно перевірити реакцію матриці на фізичний вплив: пробуємо двома руками, зігнути екран і викрутити його (обережно), злегка натискаємо пальцем на екран. Якщо смуги змінюються, значить несправна матриця, шлейф, або ж немає контакту на стику шлейфа з екраном ноутбука чи матрицею і шлейфом.

3. Дивимося, зникають чи, змінюються смуги при відкриванні та закриванні кришки ноутбука. Пробуємо повільно і швидко. Зміни в будь-яку сторону свідчать про несправності шлейфа матриці.

І врахуйте, що смуги і биті пікселі це абсолютно різні проблеми!! Тому краще звернутися відразу в сервісний центр, щоб не витрачати свій час та нерви чи не нашкодити ще більше.

Комп'ютерний магазинчик знаходиться за адресою: вул. Велика Фонтанна, 31 А, офіс 302 (офісна частина магазину "Фуршет) та працює щодня (пн.-сб. з 9.00 до 19.00, в неділю з 12.00 до 16.00). Телефони: 04744 4-23-22 та 097 542-69-87.

w7ULSnfBn5o

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати