сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Як захистити себе та своїх дітей від вибуху аккумулятора мобільного телефону, поради від спеціалістів салону мобільних аксесуарів 4Mobile

  • Четвер, 04 травня 2017, 13:07

viber imageГорять та вибухають акумулятори небезпідставно і вважаються однією з головних фобій користувачів мобільних пристроїв. Багато хто пам’ятає про вибухання зарядних пристроїв iPhone, а історію з Galaxy Note 7 не чув тільки дуже ледачий і байдужий. Нові підстави для побоювання життя демонструє регулярно. Наприклад, зовсім недавно, а саме 28 квітня цього року в Жашківському районі в хлопчика 12-ти років в одній із шкіл на першому уроці в руках зірвався телефон Prestigio Part 3506. Хлопця з опіками рук було доставлено до лікарні, а причина вибуху телефону заключалася в тому, що батарея його мобільно вийшла з ладу. Від подібного не застрахований ніхто, тому прислухайтесь до порад спеціалістів салону мобільних аксесуарів 4Mobile про причини вибухів  і способи захисту від них.

 

Отже акумулятори мобільних телефонів можуть вибухнути через коротке замикання. Причини короткого замикання можуть бути різні:

  Перша — фізичний вплив на акумулятор. При ударах і падіннях телефона анод і катод можуть стикнутися, що і запустить ланцюжок необоротних реакцій. Саме з-за цього і відбувалися загоряння батарей Samsung Galaxy Note 7: тонкий корпус занадто сильно здавлював акумулятор, що іноді могло призвести до контакту між електродами.

Друга причина — нагрівання, що може відбуватися при використанні неоригінальної зарядки або при довгому знаходженні пристрою під прямими сонячними променями.  При підвищенні температури, батарею ще можна врятувати, охолодивши її.

Третя причина — банальне старіння акумулятора. Це відбувається з будь-яким акумулятором, але зазвичай ми змінюємо гаджети раніше, ніж їхні батареї стають небезпечними. Однак при неправильній або інтенсивній експлуатації акумуляторів (швидка зарядка, дія високих температур, використання пристроїв на морозі) всередині них починає «проростати» так звані дендрити — гіллясті структури з металевого літію. Дендрити виростають з анода, з часом можуть досягти катода — і стати причиною короткого замикання.

Як захистити себе та своїх дітей від непередбачуваних вибухів батареї мобільного телефону розповідає директор 4Mobile - Віта:

1. Щоб уникнути псування батареї бажано використовувати оригінальні зарядні пристрої або користуватися сертифікованими блоками. Якщо використання неоригінального зарядного пристрою уникнути все ж не вдається, не заряджайте гаджети з використанням напруги понад 12 вольт і силою струму вище 2,1 ампера. В салоні мобільних аксесуарів 4Mobile Вам нададуть вичерпну консультацію з цього приводу та підберуть зарядний пристрій відповідно до моделі Вашого телефону з врахуванням всіх нюансів та з точки зору безпечного використання.

2. Коли телефон  заряджається, не допускайте його перегріву, залишаючи під прямими променями сонця або накриваючи подушкою.

3. Нарешті, поганою ідеєю буде носіння телефона в кишені під час занять активним спортом. У випадку невдалого падіння, ви ризикуєте не тільки розбити гаджет, але і отримати опіки від вибуху.

4. Ви напевно помічали, що старі акумулятори здуваються: це відбувається із-за старіння матеріалів батареї і внутрішніх хімічних реакцій з виділенням газів. Однак не варто чекати, коли опуклості на батареї будуть видні неозброєним оком. Якщо Ваш гаджет оснащений знімним акумулятором, його дуже просто перевірити на придатність: покладіть батарею на рівну гладку поверхню і спробуйте її розкрутити. Якщо це вдалося, і акумулятор до зупинки зробив кілька обертів, від його експлуатації краще відмовитися.

Замінити та утилізувати стару чи пошкоджену батарею Вашого мобільного телефону Ви зможете в салон мобільних аксесуарів 4Mobile. Тут Ви знайдете сертифіковані та якісні батареї чи блоки живлення та при здачі на утилізацію несправної батареї отримаєте 10 % знижки на купівлю нової.

Салон мобільних аксесуарів 4Mobile знаходиться за адресою м. Умань, вул. Європейська (колишня вул. Леніна), 16.

Телефон (Viber): 050 290 47 80

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати