сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Що робити, якщо ненароком залили ноутбук рідиною - підкажуть спеціалісти сервісу Комп'ютерного магазинчика

  • Вівторок, 14 березня 2017, 14:04

900107Що робити, якщо ненароком на ваш ноутбук пролилась рідина? Якомога швидше звертайтися  до спеціалістів, адже залиття ноутбука нарівні з перегріванням являється однією з основних  причин виходу техніки із ладу та його подальшого ремонту. 

Найбільш небезпечний вплив на внутрішні елементи ноутбука являють собою, так називаємі агресивні рідини. Так наприклад, якщо залили ноутбук пивом, солодким чаєм, кавою, соком, вином, газованим напоєм чи мінеральною водою, то це може закоротити контакти в середині та призвести до вигорання мікросхем - розповідають спеціалісти Комп'ютерного магазинчика.

В залежності від кількості пролитої рідини і своєчасних дій проникнення може бути незначним і обійдеться лише ремонтом клавіатури. Але, якщо залиття глибоке і рідина потрапляє до материнської плати, то в результаті прийдеться її ремонтувати, а це є найдорожчим елементом ноутбука. Якщо залили екран ноутбука, тоді може вийти із строю матриця, лампа чи модуль підвіски. Що потрібно першочергово робити, щоб зменшити імовірність впливу ріди на техніку підкажуть працівники сервісу Комп'ютерного магазинчика:

1. Перш за все потрібно обезточити прилад - витягнути шнур з розетки та вийняти акомулятор. Не потрібно чекати штатного завершення операційної системи, тому що тут час іде на секунди чим раніше ви вимкните ноутбук тим менше пошкоджень він отримає.

2. Потрібно сухою ганчіркою прибрати видиму рідину, перевернути ноутбук верх дном та злити всю рідину, яка потрапила в середину, це дасть можливість запобігти залитті материнської плати.

3. Потім потрібно якомога швидше звернутися до спеціаліста, адже проходить окислення процесора і з кожною годиною корозія охоплює все більшу площу провідників, що в кінці кінців призводить до їх повного вигорання.

Нижче ви можете переглянути фото залитих ноутбуків.

cjccoc

cococo  1cococo  2

Працівники сервісу Комп'ютерного магазинчика категорично не радять намагатися самостійно розібрати й очистити ноутбук, адже повністю прибрати рідину без спеціального обладнання не можливо. Ви лише витратите дорогоцінний час і тим самим значно збільшите вірогідність більш дорого ремонту.

Комп'ютерний магазинчик знаходиться за адресою: вул. Велика Фонтанна, 31 А, офіс 302 (офісна частина магазину "Фуршет) та працює щодня (пн.-сб. з 9.00 до 19.00, в неділю з 12.00 до 16.00). Телефони: 04744 4-23-22 та 097 542-69-87.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати