сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Компанія «Уманьпиво» – виробник кошерного пива

  • Четвер, 23 лютого 2017, 08:00

medium 162737 umanpivoУ всіх народів свої кулінарні особливості, свої закони приготування їжі, застілля та гостинності.

У євреїв за релігійним законом найкраще – «кошерне» – має право споживати тільки єврей та його співплемінники, – цим вони відрізняються від інших народів. Навіть посуд для них має бути особливим — «кошерним».

 

Слово «кошер» з івриту перекладається як «такий, як треба, придатний», тобто якісний та відповідний законам і правилам, яких дотримуються євреї під час приготування напоїв і страв. Ці правила зібрані у заповідях Тори.

Умань є меккою паломництва іудеїв, яких приїжджає щороку більше 20-ти тисяч  з-понад десяти країн для святкування юдейського Нового року Рош-га-Шана.

ВУкраїні декілька виробників мають право виробляти кошерні продукти, а нещодавно цей список поповнила і компанія «Уманьпиво», яка працювала над удосконаленням технології кошерності цілий рік. Тож кошерні напої підприємства виготовлені з екологічно чистої сировини, не містять ніяких харчових добавок та відповідають високим технологічним нормам.

Сертифікат кошерності  затвердив Головний рабин м. Умань Яаков Жан, згідно з яким  він підтверджує якість продукції компанії «Уманьпиво» кошерний круглий рік (окрім Песах) до 17 січня 2018 року та безперешкодний допуск до виробничих потужностей підприємства для контролю її якості.

sgsg

Керівництво місцевого виробника пивобезалкогольних напоїв постійно турбується про задоволення потреб споживачів, не виключенням стали і паломники-хасиди, які щорічно споживають велику кількість продуктів та напоїв, зокрема зі значком кошерності. Компанія «Уманьпиво» тепер стане одним із поставників кошерної продукції за кордон, зокрема в Ізраїль.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати