сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

РОЗІГРАШ: Виграти 4 квитки на концерт симфонічного оркестру Brevis в Умані можна, не виходячи з соцмереж

  • Середа, 15 лютого 2017, 00:00

dgzdgСайт міста Умань 04744.інфо, інформаційний партнер концерту симфонічного оркестру Brevis, який відбудеться в Умані 24 лютого 2017-го року, розігрує 4 квиточки на захід серед своїх постійних читачів. Дві соцмережі, два окремих розіграші, два переможці і по два квиточки кожному з них на руки – число «2» в переддень Дня Святого Валентина видається дуже символічним. Отже, хто і як зможе заслужити безкоштовний похід на концерт хітової рок-музики в оригінальній обробці від симфонічного оркестру, який виступає разом з ONUKA, читаємо нижче. 

 

fgtjdfjfgj

Розіграш 1: Соціальна мережа Однокласники

Розіграш проводиться в офіційній групі сайту міста Умань 04744.info в Однокласниках. На стіні групи закріплено пост про розіграш. Тим, хто бажає взяти в ньому участь, потрібно в коментарях під постом написати фразу «Хочу квитки!». 23-го лютого ми підведемо підсумки, складемо перелік, де кожному, хто залишив коментар, присвоїмо порядковий номер. Потім за допомогою генератора випадкових чисел отримаємо один випадковий номер і за ним взнаємо, хто з учасників став переможцем. 

etw

 

Розіграш 2: Соціальна мережа Вконтакті

Розіграш проводиться в офіційній групі сайту міста Умань 04744.info у Вконтакті. На стіні групи закріплено пост про розіграш. Тим, хто бажає взяти в ньому участь, потрібно по 20-е лютого включно активно коментувати, лайкати і репостити будь-які записи в групі (і про розіграш, й інші). 21-го лютого за допомогою сервісу socialstats.ru  ми підсумуємо всі зроблені користувачами за заданий період коментарі, поширення та лайки і зарахуємо бали. Так, лайк = 1 бал, коментар = 2 бали, репост = 2 бали. Тому користувачу, який набере найбільше балів, і присуджується приз.

huiui

Ось так просто і цілком реально потрапити на концерт чудового музичного проекту абсолютно безкоштовно!
Бажаємо успіхів всім учасникам і нехай виграє той, хто буде цього дійсно вартий! 

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати