сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

РОЗІГРАШ: Виграти 4 квитки на концерт симфонічного оркестру Brevis в Умані можна, не виходячи з соцмереж

  • Середа, 15 лютого 2017, 00:00

dgzdgСайт міста Умань 04744.інфо, інформаційний партнер концерту симфонічного оркестру Brevis, який відбудеться в Умані 24 лютого 2017-го року, розігрує 4 квиточки на захід серед своїх постійних читачів. Дві соцмережі, два окремих розіграші, два переможці і по два квиточки кожному з них на руки – число «2» в переддень Дня Святого Валентина видається дуже символічним. Отже, хто і як зможе заслужити безкоштовний похід на концерт хітової рок-музики в оригінальній обробці від симфонічного оркестру, який виступає разом з ONUKA, читаємо нижче. 

 

fgtjdfjfgj

Розіграш 1: Соціальна мережа Однокласники

Розіграш проводиться в офіційній групі сайту міста Умань 04744.info в Однокласниках. На стіні групи закріплено пост про розіграш. Тим, хто бажає взяти в ньому участь, потрібно в коментарях під постом написати фразу «Хочу квитки!». 23-го лютого ми підведемо підсумки, складемо перелік, де кожному, хто залишив коментар, присвоїмо порядковий номер. Потім за допомогою генератора випадкових чисел отримаємо один випадковий номер і за ним взнаємо, хто з учасників став переможцем. 

etw

 

Розіграш 2: Соціальна мережа Вконтакті

Розіграш проводиться в офіційній групі сайту міста Умань 04744.info у Вконтакті. На стіні групи закріплено пост про розіграш. Тим, хто бажає взяти в ньому участь, потрібно по 20-е лютого включно активно коментувати, лайкати і репостити будь-які записи в групі (і про розіграш, й інші). 21-го лютого за допомогою сервісу socialstats.ru  ми підсумуємо всі зроблені користувачами за заданий період коментарі, поширення та лайки і зарахуємо бали. Так, лайк = 1 бал, коментар = 2 бали, репост = 2 бали. Тому користувачу, який набере найбільше балів, і присуджується приз.

huiui

Ось так просто і цілком реально потрапити на концерт чудового музичного проекту абсолютно безкоштовно!
Бажаємо успіхів всім учасникам і нехай виграє той, хто буде цього дійсно вартий! 

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати