Закоханим навіть заняття спорту обходяться дешевше - фітнес-клуб Олімп

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Закоханим навіть заняття спорту обходяться дешевше - фітнес-клуб Олімп

  • Субота, 11 лютого 2017, 17:43

olimpПро той корисний вплив, який спричиняє закоханість на організм людини, написано багато-багато розумних книг, статей, досліджень. Але далеко не всі позитивні сторони кохання описали вчені. Так, для тих уманчан, хто має свою половинку та разом з нею чи ним працює над своїм здоров’ям та гарною спортивною формою, фітнес-клуб Олімп пропонує ще одну вигоду.

 

- Дійсно, з 10-го по 14-е лютого ми проводимо ну дуууже цікаву акцію для закоханих, за яким пропонуємо 2 абонементи по 14(!) занять кожний всього за 450 гривень, - розповідаю Юлія Салмаш, керуюча фітнес-клубом Олімп. – Якщо порахувати, то виявиться, що вартість повноцінного тренування в спортзалі з можливість відвідати сауну після нього, обійдеться учасникам цієї акції всього лише в 16 гривень. Тоді як за стандартним прайсом разове заняття в нашому залі коштує 50 гривень. Тобто, економія більше, ніж втричі. А позитивних емоцій – вдвічі більше, бо тренуватися разом з коханою людиною – це величезне задоволення та радість.

1235

Що ж робити з такою класною акцією для закоханих від фітнес-клубу Олімп? Оскільки ігнорувати її точно неможливо, найкраще, що можна зробити – це долучитись до неї!

Нагадуємо, фітнес-клуб Олімп знаходиться за адресою: м. Умань, провулок Тихий, 2. Працює з 08:00 до 22:00. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами:(096) 890-60-90, (04744) 36-000 або на сайті закладу http://olymp.fit/ 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати