В Умані встановлюють екологічне автономне опалення на електриці

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані встановлюють екологічне автономне опалення на електриці

  • Четвер, 14 лютого 2013, 16:59

Теплові панелі ENSAНещодавні поломки магістралі централізованого теплопостачання змусили багатьох уманчан серйозно задуматись над питанням встановлення опалення. Проте не секрет, що здійснити цей задум не просто – для встановлення автономного газового опалення потрібно отримати дозвіл, взяти довідки, а інколи навіть дати хабара. Саме через брак великої суми грошей та часу більшість уманчан роблять вибір на користь дорогого та часто неефективного централізованого опалення.

Проте є й інші варіанти, про які мало хто з жителів Умані знає.

- Встановленням електричних систем автономного опалення ENSA ми займаємося 3 рокb. – розповідає Валентин Товстонос, директор компанії «Еліта Плюс». – Одним з найкрупніших наших клієнтів став Центр соціальної допомоги людям похилого віку, що знаходиться по вулиці Комарова. Опалення, яке ми пропонуємо, має вигляд теплових панелей і монтується буквально за кілька годин

Теплові панелі ENSAПринцип роботи теплових панелей ENSA базується на двох типах обігріву – конвекції та інфрачервоному випромінюванні. Це означає, що теплопередача відбувається не лише через нагрівання повітря, а я через нагрівання всіх інших предметів, котрі потрапляють і зону дії панелі.

- Наші клієнти часто запитують про вплив на здоров’я інфрачервоних променів. Ми пояснюємо, що це один з найприродніших способів обігріву, адже саме через інфрачервоне випромінювання своє тепло доносить до нас Сонце. – продовжує Валентин Товстонос. – Окрім того, теплові панелі ENSA не мають вбудованого вентилятора, тому вони не піднімають пилу, а нагрівальний елемент не пересушує повітря, спалюючи часточки пилу. Також конструктори добре продумали захист від спалювання кисню – нагрівальний елемент зробили закритим та обмежили нагрівання його поверхні до 85 С.

Теплові панелі ENSA


За рахунок поєднання в одній тепловій панелі двох видів обігріву – інфрачервоних променів та конвекції – такий вид опалення дозволяє економити 30-50% електроенергії (в порівнянні з тим, чого потребують конвекційні системи).


Наприклад, для обігріву конвекційними системами, за умови, що висота стелі не вище трьох метрів, на один квадратний метр площі потрібно не менше 100 Ватт. А використання інфрачервоного опалення значно знижує коефіцієнт теплових втрат, тому можна розраховувати на 50-60 Ватт на метр квадратний.

 


Приблизна вартість встановлення такого опалення для квартири складає 180-200 грн./кв.м.

Прорахувати точну вартість автономного електричного опалення для Вашого житла чи офісу  можна за адресою:

м. Умань, вул. Леніна, 20 офіс 23 (3-ій поверх)

тел..: 04744 4-25-35, 063 841-13-48 та 098 731-61-71

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+2 #4 Валентин 20.02.2013, 11:53
Питання зрозуміле, але не достатньо данних. Що це за помешкання? (крартира чи приватний будинок) Які у вас стіни та вікна, та що знаходиться над стелею та під полом? Які стіни?
Краще зв`язатися с нами по телефону і ми сможемо прорахувати для вас вартість виртат.
Цитата
 
 
+3 #3 Alex 19.02.2013, 18:41
Порахуй мені пане Валентин скільки в мене вийде за 1 місяць в грошах чи в киловатах(в середньому ми топимо 8 годин) 40м2 при висоті 3 м до стелі.?Чи вигідніше мені буде на відміну від газового котла.
Цитата
 
 
+4 #2 Валентин 16.02.2013, 15:28
А где у нас в городе свет выключают?
И проводка на 5 квадратов не нужна, максимум 2.5. Это скорее всего тот мужик что то другое поставил.
Даже при выключении света, температура в помещении созраняется еще несколько суток, за счет накопления ее в стенах и предметах.
Цитата
 
 
+2 #1 Mineralka 14.02.2013, 20:20
ага ))) мужик поставив на лисі горі )) воно то прикольно )) тільки там де світло не виключають , і потрібно ще трансформатор ставити а то якіль олені варять сваркой завжди , ну і проводка на 6 квадратів треба ) туди
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати