сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Здавай на переробку відпрацьовані батарейки чи акумулятор від телефону та отримуй знижку 10% на купівлю нових в салоні мобільних аксесуарів «4Mobile»!!!

  • Вівторок, 13 грудня 2016, 10:36

971572355Щодня у побуті ми використовуємо звичайні пальчикові батарейки. У дистанційних пультах керування, плеєрах, ліхтариках, побутових приладах тощо. Використані акумулятори зазвичай викидаємо на смітник, навіть не замислюючись, якої шкоди ми завдаємо довкіллю.

Виробники батарейок та акумуляторів застерігають, що використавши ці джерела живлення, їх необхідно здати у відповідні пункти переробки і в жодному разі не викидати зі звичайним побутовим сміттям. Про це красномовно «попереджає» спеціальний знак у вигляді перекресленого сміттєвого бака на кожній батарейці чи акумуляторі.

9d59d28c0369df74bb158e30e6ce8d43 k800

Але не всі слідують даним застереженням у зв'язку з тим, що просто не знають, куди їх можна здати. Салон мобільних аксесуарів «4Mobile» хоче долучитися до покращення навколишнього середовища та на благодійних засадах розпочинає прийом використаних батарейок для подальшої їх утилізації.

В разі потрапляння в землю вмісту звичайної пальчикової батарейки отруюється три кубометри ґрунту, а коли отруйні речовини дійдуть до води, то непридатними для використання стануть сотні літрів ґрунтових вод. Ознайомившись з інформацією про це, ніхто не залишиться байдужим. Як свідчать біологи, звичайна пальчикова батарейка, на якій немає зображення знаку "еко" - містить ртуть, кадмій, нікель, кобальт та інші важкі метали. Врешті, весь цей вміст разом з отруйними речовинами можуть потрапити до організму людини, руйнуючи нирки, печінку, нервову систему, викликають ураження, погіршують репродуктивної функції та викликають генетичні зміни і онкологічні захворювання. «Тому ми й прийняли рішення про створення пункту прийому використаних батарейок в нашому салоні» - говорить власник магазину.

bater6bater3 

batarBATAR 2222 

bater2bater4

Існує шлях мінімізації чи навіть ліквідації згубного впливу батарейок на середовище, це - утилізація. Цей процес не тільки зменшує кількість хімікатів, які викидаються кожного року у навколишнє середовище, а й робить можливим їх повторне використання. Для промисловців відпрацьовані батарейки - це сировина з високим рівнем концентрації цінних елементів кольорових металів та мінералів. Після переробки батарейки з її компонентів отримують сухі розподілені хімічні елементи і сортовані відходи з упаковки (картон і пластик).

«Тож не зволікайте і вчиніть правильно! Не забруднюйте середовище, в якому проживаємо ми та наші діти, здавайте відпрацьовані батарейки та акумулятори в салон мобільних аксесуарів «4Mobile» та отримуйте знижку 10% на придбання нових. Спільна діяльність здійснюється на благодійних засадах для нашого з Вами майбутнього без жодної користі чи заробітку» - наголошує власник салону.

visutka

 

Ми знаходимось за адресою: м. Умань, вул. Європейська (колишня вул. Леніна), 16.

Телефон (Viber): 050 290 47 80

 

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати