сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Порадуйте партнерів новорічними іграшками з Вашим логотипом!

  • П'ятниця, 21 жовтня 2016, 13:27

іграшкиПрактично у кожної організації напередодні Нового Року виникає питання, що ж подарувати дорогим партнерам та як прикрасити власне приміщення. І це задача не з простих, адже потрібно бути в міру оригінальними та дотриматися корпоративного стилю. Але для будь-якого завдання є рішення. Так, всім відомий факт, що дорогі скляні ялинкові іграшки приємно дарувати та отримувати. Їх, як правило,  ретельно зберігають та цінують. Тому вишукані кульки для ялинки з логотипом Вашої компанії чи не найкраще підходять на роль ексклюзивних корпоративних сувенірів. Такі подарунки ніколи не бувають зайвими і завжди залишають світлий відбиток в пам’яті. Довгі роки Ваш подарунок прикрашатиме ялинку на робочому місці або вдома у партнера і щоразу викликатиме в нього теплі спогади про Вашу співпрацю.

Ялинкові іграшки з Вашим логотипом можна замовити в рекламній агенції «КопіЦентр». Менеджери компанії запропонують скляні новорічні кульки у корпоративних кольорах Вашої організації та в різних діаметрах: 60, 80, та 100 мм. Для надання прикрасам більш святкового вигляду можна оздобити їх глітером (блискітками). А для особливо цінних партнерів кожну скляну ялинкову кульку з Вашим логотипом можна запакувати в індивідуальну картонну чи прозору пластикову (блістерну).

Прайс та фото по брендованих новорічних іграшках можна розглянути нижче.

kulki.sait

Замовляйте скляні ялинкові іграшки з логотипом в РА «КопіЦентр» заздалегідь та будьте готові порадувати гарними новорічними подарунками ваших підрядників, постачальників, клієнтів, співробітників тощо.

На будь-які питання стосовно брендування ялинкових іграшок будуть раді відповісти в РА «КопіЦентр» за телефонами: 093 507-23-06 (Вайбер), 098 834-48-28 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

1

 20141218 150001 resized (3)20161031 140444 (1)

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати