сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Порадуйте партнерів новорічними іграшками з Вашим логотипом!

  • Понеділок, 21 жовтня 2019, 13:27

іграшкиПрактично у кожної організації напередодні Нового Року виникає питання, що ж подарувати дорогим партнерам та як прикрасити власне приміщення. І це задача не з простих, адже потрібно бути в міру оригінальними та дотриматися корпоративного стилю. Але для будь-якого завдання є рішення. Так, всім відомий факт, що дорогі скляні ялинкові іграшки приємно дарувати та отримувати. Їх, як правило,  ретельно зберігають та цінують. Тому вишукані кульки для ялинки з логотипом Вашої компанії чи не найкраще підходять на роль ексклюзивних корпоративних сувенірів. Такі подарунки ніколи не бувають зайвими і завжди залишають світлий відбиток в пам’яті. Довгі роки Ваш подарунок прикрашатиме ялинку на робочому місці або вдома у партнера і щоразу викликатиме в нього теплі спогади про Вашу співпрацю.

Ялинкові іграшки з Вашим логотипом можна замовити в РА Красновид. Менеджери компанії запропонують скляні новорічні кульки у корпоративних кольорах Вашої організації та в різних діаметрах: 60, 80, та 100 мм. Для надання прикрасам більш святкового вигляду можна оздобити їх глітером (блискітками). А для особливо цінних партнерів кожну скляну ялинкову кульку з Вашим логотипом можна запакувати в індивідуальну картонну чи прозору пластикову (блістерну).

Прайс та фото по брендованих новорічних іграшках можна розглянути нижче.

2019 КП Новорічні кульки

Замовляйте скляні ялинкові іграшки з логотипом в РА Красновид заздалегідь та будьте готові порадувати гарними новорічними подарунками ваших підрядників, постачальників, клієнтів, співробітників тощо.

На будь-які питання стосовно брендування ялинкових іграшок будуть раді відповісти в РА Красновид за телефонами: 093 507-23-06 (Вайбер), 098 834-48-28 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Колаж

1

2

3

4

7 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати