сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський підприємець розробив та впровадив в серійне виробництво одну з найкращих моделей печей-буржуйок

  • Понеділок, 17 жовтня 2016, 09:05

люкстермПовна її назва - твердопаливна піч радіаторного типу для повітряного обігріву приміщень Турбіна. Скорочена, народна - піч-буржуйка. Розроблена спеціально для використання в зоні АТО, випробувана в жорстких польових умовах, піч Турбіна за 2 роки свого існування отримала безліч доопрацювань та покращень і вже запущена в серійне виробництво. Через Інтернет-сайт компанії-виробника ЛюксТерм буржуйку уманського виробництва можна замовити з доставкою в будь-яку точку України.

 А все починалося так... Підприємець-уманчанин Віктор Пасічник успішно працював в сфері будівництва. Та коли на Сході України почалась війна, він на волонтерських засадах розпочав допомагати бійцям. Дізнавшись про потребу воїнів АТО в печах для обігріву приміщень, Віктор розробив свою першу модель буржуйки та відправив її на Схід.

- Лише після отримання безлічі позитивних відгуків про наші печі-буржуйки від бійців ми прийняли рішення запустити їх в серійне виробництво, - розповідає пан Віктор. - Зараз випускаємо 5 різних моделей пічок Турбіна, які підходять для приміщень з різним об'ємом - від 50-ти до 2 000 куб. метрів. Технологічно ми продумали та сконструювали все так, щоб печі швидко прогрівали повітря, були максимально потужними та економними.

Фото печей-буржуйок компанії ЛюксТерм можна розглянути нижче.

вмсі

Як пояснює нам Віктор Пасічник, печі-буржуйки Турбіна від компанії ЛюксТерм застосовують для повітряного обігріву приватних будинків, дач, гаражів, кафе, магазинів, теплиць, складів, виробничих приміщень, автомийок тощо. Завдяки добре продуманій  конструкції печей Турбіна, повітря в ній прогрівається до 150 °C та виходить з радіаторів на великій швидкості. Саме тому при використанні цих печей приміщення прогрівається вже з моменту розпалювання. Також на піч можна змонтувати систему розподілу теплого повітря по кімнатах.

- Хоча печі-буржуйки в якості обігрівальних приладів використовується вже більше ста років, вони зберегли свою актуальність до сьогоднішнього дня і суттєво трансформувалися у більш потужні та економні, - розповідає Віктор. 

Детальніше про пічки Турбіна від компанії ЛюксТерм можна дізнатись на сайті виробника luxterm.com.ua.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати