сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Уманський підприємець розробив та впровадив в серійне виробництво одну з найкращих моделей печей-буржуйок

  • Понеділок, 17 жовтня 2016, 09:05

люкстермПовна її назва - твердопаливна піч радіаторного типу для повітряного обігріву приміщень Турбіна. Скорочена, народна - піч-буржуйка. Розроблена спеціально для використання в зоні АТО, випробувана в жорстких польових умовах, піч Турбіна за 2 роки свого існування отримала безліч доопрацювань та покращень і вже запущена в серійне виробництво. Через Інтернет-сайт компанії-виробника ЛюксТерм буржуйку уманського виробництва можна замовити з доставкою в будь-яку точку України.

 А все починалося так... Підприємець-уманчанин Віктор Пасічник успішно працював в сфері будівництва. Та коли на Сході України почалась війна, він на волонтерських засадах розпочав допомагати бійцям. Дізнавшись про потребу воїнів АТО в печах для обігріву приміщень, Віктор розробив свою першу модель буржуйки та відправив її на Схід.

- Лише після отримання безлічі позитивних відгуків про наші печі-буржуйки від бійців ми прийняли рішення запустити їх в серійне виробництво, - розповідає пан Віктор. - Зараз випускаємо 5 різних моделей пічок Турбіна, які підходять для приміщень з різним об'ємом - від 50-ти до 2 000 куб. метрів. Технологічно ми продумали та сконструювали все так, щоб печі швидко прогрівали повітря, були максимально потужними та економними.

Фото печей-буржуйок компанії ЛюксТерм можна розглянути нижче.

вмсі

Як пояснює нам Віктор Пасічник, печі-буржуйки Турбіна від компанії ЛюксТерм застосовують для повітряного обігріву приватних будинків, дач, гаражів, кафе, магазинів, теплиць, складів, виробничих приміщень, автомийок тощо. Завдяки добре продуманій  конструкції печей Турбіна, повітря в ній прогрівається до 150 °C та виходить з радіаторів на великій швидкості. Саме тому при використанні цих печей приміщення прогрівається вже з моменту розпалювання. Також на піч можна змонтувати систему розподілу теплого повітря по кімнатах.

- Хоча печі-буржуйки в якості обігрівальних приладів використовується вже більше ста років, вони зберегли свою актуальність до сьогоднішнього дня і суттєво трансформувалися у більш потужні та економні, - розповідає Віктор. 

Детальніше про пічки Турбіна від компанії ЛюксТерм можна дізнатись на сайті виробника luxterm.com.ua.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати