сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Kabanchik.ua тепер і в Умані: робота і підробіток для всіх жителів міста

  • Середа, 12 жовтня 2016, 15:16

кабанчик1Вигідний та безпечний підробіток в Умані став ще ближчим – в місті розпочало роботу онлайн-представництво всеукраїнського сервісу Kabanchik.ua, призначеного для легкого пошуку додаткової роботи.

 Швидкий пошук підробітку.

Сервіс створений для того, щоб поєднати зацікавлення людей, шукаючих виконавців на різноманітні послуги та тих, хто можуть надати ці послуги. Саме тому серед замовників, зареєстрованих на сайті, є і представники бізнесу, і містяни, яким треба певна професійна допомога. Проект допомагає виконавцям послуг легко та швидко знаходити замовників, при цьому гарантуючи їх безпеку та відсутність шахрайства. Зокрема, потенційно шахрайські пропозиції видаляє адміністрація сервісу.

Для кого цей сервіс?

На сайті – близько тисячі категорій з різними напрямками послуг. Але є лідери за попитом серед замовників. Так, попитом користується приватний сантехнік в Умані – спеціаліст, який здатен швидко відремонтувати комунікації, встановити нове обладнання чи підключити лічильник, провести правильне підключення побутової техніки чи прокласти труби. Інші поширені категорії:

●  домашній майстер – окрім згаданих вище послуг сантехніка. Вона включає допомогу електрика, майстра з дрібного ремонту, мебляра. На таких спеціалістів завжди є попит;

●  будівельні послуги – маючи відповідні навички, можна підробляти на будівництві чи ремонті об’єктів, надаючи окремі послуги (зведення стін, фундаментні, малярні або інші роботи);

ремонт техніки і, зокрема, ремонт пральних машин – через сайт замовники шукають майстра, здатного швидко та бажано на місці вирішити проблему з технікою. Це ж стосується дрібних побутових приладів та електроніки.

Безымянный

Знаходити підробіток через сервіс можна, навіть не маючи певної кваліфікації. На сайті часто реєструють завдання, з якими впорається будь-хто: наприклад «накачати/замінити спущене колесо», або «доставити річ з пункту А в пункт Б». Це лише найпоширеніші приклади таких завдань. Серед інших «постояти в черзі», «допомогти донести сумки до автовокзалу», «допомогти з садом/городом» і багато іншого.

Основні переваги для виконавців

Досить зареєструватися і пройти перевірку аккаунта, щоб оцінити всі переваги сервісу: можливість обрати будь-які категорії для пошуку підробітку, оперативну розсилку повідомлень про публікацію нових завдань, гарантовано безпечну функцію оплати через сайт тощо.

Система відгуків та оцінок якості, введена на сайті – головний критерій вибору виконавців. Щоб мати конкурентні переваги, слід сумлінно працювати над кожною задачею: так вдасться накопичити багато позитивних відгуків і брати у роботу вигідні завдання. Kabanchik.ua – кращий варіант, не тільки для додатково заробітку, а й для основної роботи, – особливо, якщо є можливість працювати над проектами у найпопулярніших категоріях.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати