сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Як уманчанам оформити легальне працевлаштування в Польщі - розкаже Агентство зайнятості ДК-Партнер

  • Вівторок, 11 жовтня 2016, 00:00

news 1458057955 56e832e387e29Упродовж останніх років значно зросла кількість українців, в тому числі й уманчан, котрі виїжджають до Польщі і влаштовуються там на роботу. Також багато тих, хто просто розмірковує про таку можливість, адже зарплати в Польщі у п'ять разів вищі за українські на аналогічних робочих місцях. Агентство зайнятості ДК-Партнер має досвід багаторічної співпраці з роботодавцями Польщі.

 Спеціалісти уманського регіонального представництва компанії допомагають легально працевлаштуватись за такими сферами діяльності:

- працівники метало- та деревообробки (слюсарі, зварювальники, токарі, електрики);

- складські працівники (пакувальники, водії автонавантажувачів), робота для жінок та чоловіків;

- сільськогосподарські працівники (садівники, трактористи, екскаваторщики);

- різноробочі (жінки та чоловіки).

Нижче можна ознайомитися з фото працівників на роботі в Польщі.

Робота Польщалегальна робота в ПольщіПольща роботаПольська віза

Агентство зайнятості ДК-Партнер надає допомогу в пошуку вакансій, повному оформленні документів (польська робоча віза, воєвудська віза) та соціального пакета (медична страховка, банківський рахунок тощо). Координатори на території Польщі розвозять робітників до місця роботи і консультують впродовж усього періоду перебування в країні.

ТзОВ Агентство зайнятості ДК-Партнер, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 39867114 має ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном №160 від 23.02.2016.

Безымянный

Регіональне представництво Агентства зайнятості ДК-Партнер в м. Умань знаходиться за адресою вул. Європейська, 52, 2-ий поверх. Тел. 050 685-57-94 та 093 516-19-61. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати