сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Як уманчанам оформити легальне працевлаштування в Польщі - розкаже Агентство зайнятості ДК-Партнер

  • Вівторок, 11 жовтня 2016, 00:00

news 1458057955 56e832e387e29Упродовж останніх років значно зросла кількість українців, в тому числі й уманчан, котрі виїжджають до Польщі і влаштовуються там на роботу. Також багато тих, хто просто розмірковує про таку можливість, адже зарплати в Польщі у п'ять разів вищі за українські на аналогічних робочих місцях. Агентство зайнятості ДК-Партнер має досвід багаторічної співпраці з роботодавцями Польщі.

 Спеціалісти уманського регіонального представництва компанії допомагають легально працевлаштуватись за такими сферами діяльності:

- працівники метало- та деревообробки (слюсарі, зварювальники, токарі, електрики);

- складські працівники (пакувальники, водії автонавантажувачів), робота для жінок та чоловіків;

- сільськогосподарські працівники (садівники, трактористи, екскаваторщики);

- різноробочі (жінки та чоловіки).

Нижче можна ознайомитися з фото працівників на роботі в Польщі.

Робота Польщалегальна робота в ПольщіПольща роботаПольська віза

Агентство зайнятості ДК-Партнер надає допомогу в пошуку вакансій, повному оформленні документів (польська робоча віза, воєвудська віза) та соціального пакета (медична страховка, банківський рахунок тощо). Координатори на території Польщі розвозять робітників до місця роботи і консультують впродовж усього періоду перебування в країні.

ТзОВ Агентство зайнятості ДК-Партнер, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 39867114 має ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном №160 від 23.02.2016.

Безымянный

Регіональне представництво Агентства зайнятості ДК-Партнер в м. Умань знаходиться за адресою вул. Європейська, 52, 2-ий поверх. Тел. 050 685-57-94 та 093 516-19-61. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати