сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Для чого та як часто потрібно чистити ноутбук, - поради від спеціалістів Комп'ютерного магазинчика

  • Вівторок, 04 жовтня 2016, 00:00

crop

Якщо Ви чуєте шум в ноутбуці, помічаєте, що він сильно нагрівається або раптово вимикається - Вам стовідсотково потрібна чистка ноутбука. Як правильно це зробити, чи варто чистити ноутбук самостійно та до чого призводить нехтування цією простою процедурою, розповіли майстри сервісу з Комп'ютерного магазинчика.

- Шум вентилятора, його нагрівання та вимикання ні з того, ні з сього - це, як правило, результат того, що вентилятор системи охолодження банально забився пилюкою або іншими забруднювачами, - розповідають спеціалісти Комп'ютерного магазинчика. - Виправити це допоможе професійна чистка ноутбука. Коштує ця процедура 200 грн., займає близько 1-1,5 години часу.

Працівники  рекомендуть проводити чистку ноутбука в середньому раз на півтора роки. Якщо приладом користуються діти, в домі є домашні тварини, в приміщенні нещодавно робили ремонт, то чистити ноутбук потрібно частіше. Без цього можуть вийти з ладу важливі деталі та порушитись  робота материнської плати, відеокарти чи процесора.

На фото нижче - наглядна ілюстрація того, що може статись з ноутбуком без своєчасної чистки. 

Gy9dxXF7ZU8

MUPpe4zGuA4

Ще більше фото забруднених наутбуків

Чистку та профілактику ноутбука потрібно робити грамотно та поетапно. Ця процедура включає в себе розбирання ноутбука, очищення плат від пилу та сміття спеціальними пензликами та стисненим повітрям . Тому спеціалісти категорично не рекомендують проводити чистку ноутбука самостійно, адже це може призвести до пошкодження дрібних деталей і знадобиться дороговартісний ремонт.

Між іншим Комп'ютерний магазинчик займається не лише чисткою ноутбуків, але й надає інші види послуг, зокрема: продаж, обслуговування  та ремонт коп'ютерів, заправка картриджів до всіх типів принтерів, встановлення якісних систем безперебійної подачі чорнил (СБПЧ) та картриджів, які можна дозаправляти (ДЗК) на всі принтери Epson  тощо.

Комп'ютерний магазинчик знаходиться за адресою: вул. Велика Фонтанна (колишня вул. Паризької Комуни), 31 А, офіс 302 (офісна частина магазину "Фуршет") та працює щодня (пн.-сб. з 9.00 до 19.00, в неділю з 12.00 до 16.00). Телефони: 04744 4-23-22 та 097 542-69-87.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати