сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Майже 10 000 гривень страховки виплатили уманчанину за розбите авто

  • Вівторок, 29 січня 2013, 00:00

Страхове товариство ІллічівськеЙого Volkswagen постраждав через неуважність іншого водія. Проте Страхове Товариство «Іллічівське», в якому був застрахований винуватець ДТП, вчасно та в повному обсязі компенсувало усі витрати на ремонт постраждалої іномарки.

Часто саме через несприятливі погодні умови створюється підвищена небезпека для руху автомобільного транспорту. Погана видимість та незадовільний стан доріг лише погіршують ситуацію. Але не завжди природні умови чи технічний стан авто стають причинами ДТП, інколи звичайна людська неуважність може спровокувати нещастя.

Так, водій Chery Amulet,  рухаючись по вулиці Енергетичній, виконав розворот, при цьому не надавши переваги в русі попутному транспортному засобу - автомобілю  Volkswagen. Внаслідок неуважних дій водія Chery Amulet  відбулося зіткнення, ніхто з водіїв не постраждав, а от автівки потребували ремонту.

Страхове товариство Іллічівське

На щастя, цивільна відповідальність водія Chery Amulet  була застрахована у  страховому товаристві «Іллічівське». І вже через два тижні після рішення суду Уманська філія Страхового товариства «Іллічівське» виплатила власнику Volkswagen  9 774 грн. страхового відшкодування на ремонт авто.

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+2 #3 віталя 09.03.2013, 16:12
ігорю: а грошей по виплаті з цивілки ніколи і не вистачає на хороший емонт... таке в нас законодавство - сума відшкодування зменшується на розмір фізичного зносу запчастин, що підлягають заміні, а от роботи по відновлення відшкодовуються повністю... в даному випадку авто більше 7 років, і фіззнос десь 60-70%, ЧОМУСЬ АВТОВЛАСНИКИ ДУМАЮТЬ, ЩО ЗАПЛАТИВШИ в рік гривень 200-300 в разі ДТП їм прям нову машину видадуть.... розібратись спочатку в законодавстві треба, а потім заяви робити....
Цитата
 
 
+3 #2 Сегрей 30.01.2013, 01:01
Ничего себе "никто не пострадал".Отец 2 недели в больнице пролежал, а девушка 10 дней.
Цитата
 
 
#1 Ігор8 29.01.2013, 11:47
і не факт, що їх вистачить, - пофарбування одного елементу коштуватиме від 1300 грн!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати