сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Вже з цього року центр іноземних мов U’Linguist проводить набір на курси польської мови дітей віком від 8 років!

  • Понеділок, 15 серпня 2016, 00:00

Україна-ПольщаДобре відомо, що саме діти мають особливі здібності до вивчення мов – вони здатні з легкістю та не усвідомлено «переключатись» із рідної мови на іноземну. Це дає змогу не тільки тренувати пам'ять, увагу та мислення, а й розвивати їх!

Як відомо, наш центр іноземних мов декілька років поспіль успішно проводить роботу з абітурієнтами, які планують після закінчення школи вступати у ВНЗ Польщі. Але кожного разу цільова аудиторія збільшується не лише бажаючими вступати до Польщі, але й дітьми, чиї батьки виїжджають або на постійне місце проживання, або працювати до сусідньої держави! Тому, в цьому році ми запускаємо абсолютно новий авторський курс для дітей, який передбачає:

  • Інноваційні розробки матеріалів вивчення мови (ігри, візуальні матеріали, дидактичні методи навчання, роздатковий матеріал, аудіо матеріали та ін.)
  • Рольове читання
  • Письмо
  • Комунікаційні основи

Керуючись досвідом, можна сказати, що вивчати польську мову дітям дуже легко, оскільки вона є схожою до української мови. Також, на основі численних досліджень встановлено, що діти до 13 років краще та легше засвоюють іноземні мови! Тому, при правильному підході, вивчення польської мови не буде заважати шкільній програмі і діти не будуть відчувати велике навантаження!

Навчаючи дітей іноземним мовам, Ви, як батьки могли б відкрити широкі перспективи для своїх дітей.

Подбайте про майбутнє Вашої дитини - запишіть її на курс польської мови! 

Звертайтеся до нас за адресою: вул. Більшовицька, 1 (будинок побуту «Мрія», 4 поверх, офіс 405); та за телефоном: 098 914-77-02

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати