сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Що таке брендований скотч і з чим його їдять. Поради від РА «КопіЦентр»

  • Вівторок, 20 вересня 2016, 11:16

kopiПісля нанесення логотипу звичайна клейка стрічка (більше відома як скотч) з чисто пакувального матеріалу перетворюється в засіб реклами і безпеки вашого товару.

 

 ДЛЯ ЧОГО це робити?

- упаковка з брендованим скотчем несе більшу інформативність про вашу компанію і формує позитивне сприйняття нею клієнтами ще на етапі отримання коробки з товаром/продукцією

 

- захищає від несанкціонованого відкриття упаковки, розкрадання продукції, зменшує ймовірність підробки

 

- спрощує ідентифікації вантажу, адже через пакування брендованим скотчем він візуально відрізняється від інших упаковок

 

Scotch Vidi

 

ЩО  можна розмістити на брендованому скотчі?

 

- Логотип чи товарний знак

 

- Контактну інформацію (телефони, електронна пошта, сайт)

 

- Рекламний слоган чи інформацію (АКЦІЯ, УВАГА, тощо)

 

Scotch Gorka

 

Через великі наклади колись це було доступно лише великим компаніям. Зараз РА «КопіЦентр» готовий забезпечити Вас брендованим скотчем при мінімальному замовленні від 36-и рулонів. На вибір можна замовити брендований скотч шириною 24, 36, 48, 72 або 144 мм з будь-яким метраж намотування. Наносити зображення на скотч можна в широкій кольоровій гамі з використанням від одного до семи кольорів. Наші дизайнери допоможуть Вам втілити задумане в досконалий макет.

Працює безкоштовна доставка по Україні від 1 ящика.

 

Також у нас Ви можете замовити жовтий скотч з написом червоним АКЦІЯ в двох розмірах (24 і 48 мм) накладом від 10-ти рулонів.

Scotch Acia

 scotch

На будь-які питання стосовно брендованого скотчу будуть раді відповісти в РА «КопіЦентр» за телефонами: 093 576-63-63 (є Вайбер), 097 114-13-16, 04744 4-20-25 Або ж пишіть листа на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати