сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Міні-ресторан авторської кухні відкрився в Умані. ФОТО

  • Середа, 17 червня 2015, 17:43

00В Умані по вулиці Шевченка відкрився новий міні-ресторан прикладної авторської кухні МОЯ PASTA. Заклад належить до мережі ресторанів, яка успішно працює в Києві, Сумах, Черкасах, Дніпрі тощо. Від сьогодні їхні вишукані італійські страви можна спробувати і в нашому місті. 

Перші гості, які вже встигли відвідати новий ресторан МОЯ PASTA в Умані, говорять про те, що це на диво затишне, тепле та смачне місце, де подають як страви традиційної італійської кухні, так і створені за власними авторськими рецептами їстівні шедеври.

Зал та кухня в ресторані організовані за принципом моно-простору, тобто, гості можуть спостерігати за процесом приготування страв, не відходячи від свого столика.

- Наші фірмові страви ми завжди готуємо з любов'ю, - розповідає Володимир Артамонов, керівник міні-ресторану МОЯ PASTA в Умані. - Наших гостей ми сприймаємо як друзів, на них усіх завжди чекаємо з нетерпінням.

В меню нового уманського ресторану є пасти з білим та червоним соусами, домашні тельятелле, фірмова китайська лапша Чоі. Серед улюблених страв гостей також м'ясо на камені, ексклюзивні грильяті та скумбрія по-корсиканськи. Для любителів екзотики є пропозиція у вигляді квадратної піци з цікавим наповненням, овочеві та м'ясні салати та ексклюзивний десерт тронкетто.

- В нашому ресторані особливий підхід до борошна та тіста, з якого ми робимо пасту, - продовжує пан Володимир. - Ми не готуємо гостям фабричні спагетті та макарони, скільки б їх не нахвалювали. Те, що ми робимо своїми руками, буде однозначно яскравішим та смачнішим. Борошно для наших страв ми купуємо лише в одному місці. Це - один з найкращих заводів в Італії, з яким ми працюємо вже багато років. Регулярно, двічі на рік, разом з кращими італійськими технологами, ми розробляємо формули купажів для борошна, яке потім іде в ресторани нашої мережі.

Хоча основними стравами в ресторані МОЯ PASTA є, по суті, піца та паста, кухарі закладу завжди можуть запропонувати гостям десятки офіційних та авторських імпровізацій цих страв. І різноманіття це стосується як тіста, з якого готують, так і безлічі різновидів соусів, якими приправляють пасту та піцу.

- Є два види піци, Batisto и Griliatti, які можна спробувати тільки в ресторанах нашої мережі, - розповідає керівник уманського ресторану. – Для них ми беремо ультратонке бездріжджове тісто, унікальний баланс соусу та моцарели та інші складники за смаком. Ці рецепти ми привезли з Корсики та Сардинії і тепер з радістю знайомимо нашим гостей з ними. 

Новий ресторан МОЯ ПАСТА чекає на уманчан та гостей міста за адесою: м. Умань, вул. Шевченка, 29. Заклад відчинено щодня без вихідних з 12-ої дня до 23-ої години вечора. Забронювати столики можна за телефоном: 067 470-24-13. 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати