сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Центр іноземних мов U’Linguist проведе безкоштовну освітню конференцію «Навчання в Польщі»

  • Четвер, 11 лютого 2016, 16:18

lingustРік у рік перед випускниками загальноосвітніх шкіл постає питання вибору вищого навчального закладу.

Для середньостатистичного українця найголовніше завдання - це знайти університет, який відповідає стандарту «ціна – якість»! Практично для кожної цілеспрямованої людини, а особливо для батьків абітурієнта, актуальною є проблема вибору ВНЗ,а особливо набуття майбутньої професії, яка буде затребуваною на ринку праці та високооплачуваною. Для того, щоб зорієнтуватися серед такого різноманіття вибору професій,потрібно перш за все якісно та ретельно дослідити потреби ринку.

Нині приємним є те, що більше ніж 46 тис. українських студентів зрозуміли переваги навчання за кордоном та продовжують будувати свою кар’єру в Європі. Бути конкурентноспроможним та успішно розвиватися не лише в Україні,але і поза її межами і є головним чинником, на який опираються батьки, вибираючи ВНЗ для своєї дитини.

Розпочати навчання за кордоном не так важко,якщо знати, як це правильно зробити! Центр іноземних мов U’Linguist вже не перший рік є офіційним представником центру польської освіти в Україні ,а тому готовий проконсультувати безкоштовно Всіх бажаючих навчатися в Польщі – зазначає керівник центру, Максименко Людмила.

Навчатися в Польщі надзвичайно зручно для українців, не лише через спільні кордони та доступну цінову політику ВНЗ, але й завдяки спільній історії, культурним та особистим зв’язкам, що дає можливість українцям почуватися в Польщі «як вдома». Навчання в Польщі - це «щасливий квиток» у своє майбутнє та майбутнє своїх можливостей, реалізація себе в навчанні без хабарів в прозорій системі освіти! Магістратура в Польщі – також чудова можливість отримати європейський диплом на базі бакалаврату в Україні. Крім того, освіта в Польщі – це можливість отримання в майбутньому польського громадянства, адже однією з основних умов для його отримання стане легальне проживання в країні впродовж декількох років.А такожВи зможете відчути переваги проживання в європейських країнах, прилеглих до Польщі,наприклад Франція чи Німеччина!

Тож із ростом попиту на навчання в Польщі, центр іноземних мов U’Linguist 21 лютого о 12:00 проводить безкоштовну освітню конференцію «Навчання в Польщі». Тому запрошуємо усіх, кого цікавить інформація про те, як безпечно вступити до ВНЗ Польщі, вартість навчання та проживання в Польщі, найпрестижніші ВУЗи Європи та багато іншої цікавої інформації.

Конференція відбудеться за адресою м. Умань, вул. Більшовицька, 1 (Будинок Побуту «Мрія»), 5 поверх. Детальніша інформація за телефоном: + 38(098)914 77 02.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати