сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Навчальний центр іноземних мов «U’linguist» допоможе оволодіти польською мовою та здобути європейську освіту

  • Середа, 21 жовтня 2015, 13:42

lingustВ Умані вже третій рік продовжує свою роботу навчальний центр іноземних мов «Ulinguist», який є представником центру польської освіти UP-STUDY. Сьогодні «Ulinguist» пропонує широкий спектр навчальних програм з польської мови, а також надає якісні послуги у сфері освіти. Авторитет надійного навчального центру підтверджують численні схвальні відгуки.

По-перше, студенти, які вже зареєструвалися за програмою «UP-STUDY 2016 навчання в Польщі», зараз вивчають мову безкоштовно протягом 7 місяців. Заняття проходять в групах (не більше 6 осіб) та індивідуально, як для дітей з 5-ти років, так і для дорослих - без вікових обмежень.

До кінця жовтня 2015 року кожен з Вас матимете можливість оволодіти польською мовою. А студенти, які зареєструються з грудня,отримають 50% знижки на навчання.

По-друге, ми гарантуємо 100-відсотковий вступ до найперспективніших ВУЗів Польщі, адже саме там українці мають змогуотримати якісну європейську освіту.

По-третє, наш пріоритет – учні.Тому, окрім безкоштовних курсів представництво польської освіти UP-STUDY розігрує знижки на навчання у найпрестижніших університетах Польщі, таких як Академія Фінансів та Бізнесу Вістула, Університет гуманітарних Наук та Психології SWPS, університет Альмамер, Суспільна Академія Наук у Варшаві, Міжнародний Університет Логістики та Транспорту та багато інших.

Прийшов і Ваш час! Поспішайте скористатися нашою пропозицією.

Звертайтеся до нас за адресою Більшовицька, 1 (будинок побуту «Мрія», 4 поверх) офіс 405, та за телефонами:096 626-15-68 або 098 914-77-02.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати