сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Торговельний центр "Сіті" дарував знижки на честь Дня міста та відкриття нових магазинів

  • Середа, 07 жовтня 2015, 00:00

zag3-го жовтня уманчани відзначали День міста. Не залишився осторонь від урочистостей і Торговельний центр «Сіті».

 Адміністрація торговельного центру провела промо-акцію, під час якої були розіграні купони на знижки на 15, 20 та 25 відсотків на товари, які можна придбати у «Сіті-центрі». Акційні купони діятимуть протягом місяця – з 3-го жовтня до 3-го листопада 2015 року. Захід пройшов активно та жваво – знижки розповсюдились дуже швидко, що приємно вразило організаторів.

DSCN2867

 

Не оминули увагою і маленьких відвідувачів – під час акції їх пригощали цукерками.

Варто зазначити, що «Сіті» радує своїх покупців не лише у святкові дні. В торговельному центрі нещодавно з’явилися нові відділи: магазин дитячих товарів, манікюрні послуги, продаж та прокат весільних та вечірніх суконь, відділ вишиванок. Також незабаром очікується відкриття книжкового магазину «Клуб сімейного дозвілля».

 

Окрім внутрішнього наповнення відбулися і зовнішні зміни – з’явився новий вхід.

DSCN3030

Не зважаючи на значну кількість різноманітних магазинів, ТЦ «Сіті» ще має вільний простір для оренди. На даний момент є кілька відділів з дуже вигідним розташуванням – безпосередньо біля входу.

Нагадаємо, ТЦ «Сіті» знаходиться в районі магазину «Фуршет» і працює з 10-ої до 19-ої години.

Якщо у Вас виникли запитання чи пропозиції – телефонуйте за номером 093 919 42 37 та 095 587 86 31.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати