сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Поради фахівців щодо навчання та роботи в Польщі

  • П'ятниця, 02 жовтня 2015, 10:55

PolandПротягом останніх років українці все більше цікавляться навчанням та роботою за межами нашої країни. Диплом про вищу освіту, отриманий за кордоном, відкриває перспективи працевлаштування на високооплачуваних посадах в багатьох країнах. Але однією із головних умов, які потрібні для навчання чи роботи в еміграції – знання мови тієї країни, до якої людина планує вирушити. Тому, плануючи поїздку за кордон на навчання або ж заробітки, варто спочатку записатись на курси вивчення мови, або оволодіти хоча б розмовним рівнем.

 Зараз існує безліч способів самостійного вивчення іноземної мови: посібники, словники, аудіоуроки, з рештою Інтернет. Але найефективнішим варіантом навчання є відвідування мовних курсів.

Фахівці відзначають, що однією із найпопулярніших для українців стала сусідня європейська країна – Польща.

Для оволодіння саме польською можна скористатись програмою «Sokrates», яка розроблена відповідно до вимог Міністерства національної освіти Польщі. Навчання проходить легко та цікаво, з використанням аудіо- та відеоматеріалів, які неодмінно допоможуть Вам ґрунтовно оволодіти польською мовою.

В Польщі українці мають змогу отримати якісну європейську освіту. Навчання за кордоном також можливе лише в тому випадку, коли Ви володієте мовою.

ВНЗ Польщі основною вимогою до своїх іноземних абітурієнтів ставлять вільне володіння розмовною польською мовою та принаймні середній рівень письмових навичок.

Для того, аби мати змогу комфортно та легко навчатися в цих закладах, потрібно вивчати польську мову протягом 9 – 12 місяців.

Якщо ж все-таки Ваша мета робота, а не навчання, - достатньо оволодіти середнім розмовним рівнем, який Ви осилите за 4-6 місяців.

Заробітні плати в Польщі значно вищі, ніж в Україні. Працюючи в там сьогодні, є шанс отримувати ще вищу зарплату, у порівнянні зі звичайними працівниками робітничих спеціальностей, але для цього треба знати мову.

Польські роботодавці, приймаючи на роботу нових працівників, вимагають від них володіння мовою хоча б на базовому рівні, тому саме ті кандидати, які вивчали польську, мають шанс отримати кращу вакансію з вищою зарплатою.

Для порівняння наведемо деякі статистичні показники: на підприємстві столяр, який не розмовляє польською, отримує 9-14 злотих за годину, але якщо він володіє мовою, - ринок праці пропонує на 15-20% більшу оплату. Це стосується не лише робітничих, а й інших професій, зокрема працівників з надання послуг масажу, манікюру, педикюру, перукарів, нянь, хатніх робітниць, барменів, офіціантів, працівників та ін..

Нині отримання польської робочої візи займає близько 3 місяців. За цей час, відвідуючи курси, можливо оволодіти хоча б базовим рівнем мови. В такому випадку Ви зможете розглядати пропозиції, які вимагають знання мови, з більш вигідними умовами роботи.

Корисним також буде вивчення польської для власного розвитку, адже знання іноземних мов відкриває певні перспективи і в Україні. Також туристам буде комфортніше та простіше подорожувати Польщею, коли вони зможуть вільно розмовляти з місцевими жителями.

Нині самі поляки пропонують українцям вивчати мову на території Польщі під час подорожей та екскурсій. Така програма передбачає відвідування найвідоміших місць Варшави та Кракова, навчання на інтенсивних курсах польської, що дасть змогу швидко та продуктивно отримати знання з мови перед початком навчання у Польщі.

Якщо у Вас виникли питання до фахівців з цієї теми, звертайтесь за адресою м. Умань, вул. Шевченка 26/2 (2-ий поверх, офіс №7) або ж телефонуйте за номерами 067 326 57 07; 050 767 21 51; 073 403 61 23.

Цей матеріал адресований усім, перед ким постала необхідність вивчити польську мову. З повагою, колектив центру розвитку "ЄВРОПЕРСПЕКТИВА".

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати