сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Bel canto» перетворюється із піцерії в тратторію

  • П'ятниця, 28 серпня 2015, 16:17

Pizza2 вересня піцерія «Bel canto» перетвориться на першу в місті справжню італійську тратторію. Гостей чекатимуть в приміщенні оновленого закладу за адресою Садова, 20.

- Тратторія - це тип ресторану, інтер'єр якого, як правило, оформлений в італійському стилі, - розповідає адміністратор закладу Людмила, - Крім того, для тратторії є характерною наявність відповідної національної кухні. Ми пропонуємо гостям, окрім італійської кухні, страви нашої рідної, української, без яких важко уявити наш стіл.

Назва «тратторія» походить від італійського trattoria, причому це не тільки красиве слово, але й один з найпопулярніших закладів в Італії. Тратторії відрізняються від класичних ресторанів низкою особливостей, серед яких потрібно відзначити відсутність надрукованих меню, більш спрощений сервіс, дещо знижені, доступні ціни та орієнтацію на постійну клієнтуру.

- Тратторію вважають чудовим варіантом не лише для недільних сімейних трапез, але й для ситних обідів та тихих побачень, - Продовжує пані Людмила. - Це обумовлено більш «домашньою», менш формальною атмосферою в закладі.

У тратторіях пропонують досить широкий асортимент національних італійських страв, серед яких паста, справжня неаполітанська піца, високоякісна кава та різномаїття десертів. Крім того, в тратторії відвідувачам надається можливість скуштувати сорти найкращих італійських вин.

Нагадуємо, що італійська тратторія «Bel canto» в Умані чекає на гостей з початку вересня за адресою Садова, 20.

За більш детальною інформацією можна звернутись до адміністрації, або зателефонувати за номером (097) 443 11 03.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати