сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Англійська мова: вивчаємо, спілкуємося, досягаємо висот - центр іноземних мов U’linguist

  • Середа, 29 липня 2015, 09:12

logoВаша мета вивчити англійську? Не лише вивчити, але й вільно спілкуватися? Тоді Вам потрібно до нас! Центр іноземних мов U’linguist пропонує не лише теоретичне вивчення іноземної мови, але і практичне її застосування! Тепер є гарантована можливість вивчати і практикувати англійську мову з учителем зі Сполучених Штатів не залишаючи міста. 

Саме англійська мова в наш час найбільш затребувана. Знаючи англійську мову, ви можете досягти нових кар’єрних висот, подорожувати із задоволенням, не відчуваючи при цьому мовний дискомфорт, а також знайомитися з людьми з усього світу. Тому розмовна англійська на високому рівні – обов’язковий атрибут успішної людини!

«Наш викладач зі Сполучених Штатів Америки – це компетентна людина з підготовки до міжнародних іспитів IELTS та TOEFL. Заняття з таким фахівцем допоможуть кожному якісно підготуватися, успішно скласти іспит та на кілька кроків наблизитись до своєї заповітної мрії,» – зазначає керівник центру іноземних мов Людмила Максименко.

Працюючи за новими напрямками, центр іноземних мов U’linguist надалі продовжує активну роботу з дітьми різного віку (починаючи з 4-х років) та з підлітками, які вивчають мову для підготовки до ЗНО, складання іспитів, або ж просто заради власного задоволення.

«Центр іноземних мов U’Linguist - це самовіддана команда однодумців, які професійно виконують свої обов’язки, активно розвиваються і завжди готові впроваджувати щось нове! Ми вдячні нашим клієнтам, які обрали саме нас і отримали бажаний результат! Фахівці нашого центру  і надалі будуть працювати для Вас.» – Людмила Максименко.

Дізнатися більше про центр іноземних мов можна зателефонувавши за номерами: 098-914-77-02; 096-626-15-68; 063-710-32-95; а також відправивши електронного листа на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ми знаходимося за адресою: м. Умань, вул. Більшовицька 1, (будинок побуту «Мрія», 4 поверх).

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати